• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja

nisamja

Dobro znana faca
Tu od
15 Stu 2018
Poruka
411
@sanjak u pravu si,prošle godine je bilo ,po svim stavkama i u prosincu, samo na pol iznosi manji nego sad. I to je bome bilo nakon Božića....
 

vigor

Član
Tu od
19 Svi 2017
Poruka
60
Gdje se prijaviti za tu izobrazbu ilitiga tečaj za mlade, sad mi je prva god pa nisam upučen baš?
Savjetodavna. hr pri Ministarstvu poljoprivrede, na stranicama su objavljeni tečajevi po županijama ili zvati za prijavu. Pravilnik pročitati od korica do korica. Jer svaki propust (bez obzira na njihove savjete ili upute) tereti korisnika.
 

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
736
Kako dobijete tu ekspertnu, zovete nekoga ili šta.
Ja imam 3 crvene i 10 zelenih, a sve maslinici, jedan isti do drugog.
Danas zvao agenciju u pazinu rekla ništa se ne brinite, ako je sve napravljeno kako treba bit ce isplata!
 

mmpoljo

Aktivni član
Tu od
5 Velj 2023
Poruka
115
ne treba zvati (ja nisam), ovisi o sreći kada ćeš dođi na red.
na monitoringu na parceli će ti se pojaviti: ekspertna procjena Da (ali tek sljedeći dan promijeniti boje)
1729184466807.png
 

Loory

Član
Tu od
20 Srp 2023
Poruka
76
Kako dobijete tu ekspertnu, zovete nekoga ili šta.
Ja imam 3 crvene i 10 zelenih, a sve maslinici, jedan isti do drugog.
Danas zvao agenciju u pazinu rekla ništa se ne brinite, ako je sve napravljeno kako treba bit ce isplata!
Netrebas zvati, samo provjeri u agronetu jel ti odradjena ekspertna ako jest i sve u redu bude sutra ti pozelene ako nepozelene onda zovi
 

LIKA MM

Član
Tu od
29 Lip 2023
Poruka
96
Pitanje imam.Jesu i na zelenima kod tebe radili ekspertnu ili samo ostale
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

MarkoD

Aktivni član
Tu od
2 Svi 2023
Poruka
126
@LIKA MM Meni su od ca 10 parcela ,dvije bile crvene, par dana kasnije postavljena je ekspertna procjena i ze dvije parcele su u zelenom. Na ostalim zelenima nisu radili ekspertnu,barem nisam vidio da je oznaceno tako
 

LIKA MM

Član
Tu od
29 Lip 2023
Poruka
96
To me zanimalo .Ne mogu se sjetiti od prošle godine kako mi je bilo pa zato pitam .Znači meni je prije 10 dana bile 2 zute ,ostalo zeleno .Prošli utorak pozelene i te zute i znaci do sada je sve zeleno ,ali et opet ništa.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

MarkoD

Aktivni član
Tu od
2 Svi 2023
Poruka
126
@Jay_d ne zovi. Budu oni sami rijesili, ako ne onda ce to obavijestiti jos. Prati agronet i tu cesticu, pa ako pise da je ekspertna procjena napravljena a cestica je i dalje u crvenom onda ih zovi. (Naravno ako je s tvoje strane sve uredno)
 

Najnoviji postovi

Na vrh