• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,820
Nemoj mi liku spominjati.

Trebala danas krila oluje biti kod nas. Ja dovedem djecu, kažu odgođeno. Ne mogu krila oluje preko like. Magla im je pre velika.
 

intronic2

Aktivni član
Tu od
29 Lip 2018
Poruka
137
Da li netko ima jagode u eko uzgoju? Meni su u mjeri 70.04 isplatili 240 eura/ha jer se vode kao oranica što je smiješno
 

intronic2

Aktivni član
Tu od
29 Lip 2018
Poruka
137
Samo što parcela nije više oranica kada se stave jagode na nju. Samo freza i nova folija kod proširenja nasada
 

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
738
I meni je lavanda kao oranica, a ustvari je višegodišnji nasad koji je barem deset godina na parceli.
 

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
738
Sad gledam poticaje od 2020 i tamo je bila oranica.
Znam da mi je bilo glupo da ne mogu stavit MUK za lavandu iako uvijek frezam i kosim.
 
Na vrh