• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,822
Nemoj mi liku spominjati.

Trebala danas krila oluje biti kod nas. Ja dovedem djecu, kažu odgođeno. Ne mogu krila oluje preko like. Magla im je pre velika.
 

intronic2

Aktivni član
Tu od
29 Lip 2018
Poruka
137
Da li netko ima jagode u eko uzgoju? Meni su u mjeri 70.04 isplatili 240 eura/ha jer se vode kao oranica što je smiješno
 

intronic2

Aktivni član
Tu od
29 Lip 2018
Poruka
137
Samo što parcela nije više oranica kada se stave jagode na nju. Samo freza i nova folija kod proširenja nasada
 

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
738
I meni je lavanda kao oranica, a ustvari je višegodišnji nasad koji je barem deset godina na parceli.
 

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
738
Sad gledam poticaje od 2020 i tamo je bila oranica.
Znam da mi je bilo glupo da ne mogu stavit MUK za lavandu iako uvijek frezam i kosim.
 

zeus505

Novi član
Tu od
20 Stu 2023
Poruka
12
A sta vise i za ocekivat osnovno sjelo za mlade sjelo i preraspodjela sjela.Do proljece i eko shema nista ?
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,128
Rekao bih po komentarima da ima još dosta korisnika koji nisu dobili nijednu isplatu a nisu u crvenom.
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,973
Crveno i dalje,pa neznam čemu se nadati.
Već si mislim da namjerno neke stvari rade.
Isto tako dobio sam nakon 8 mjeseci odgovor na žalbu za pomoć od SMŽ koje je bilo u sklopu pomoći za kupnju repromatetijala.
Slao sam istu dokumentaciju u oba slučaja,samo sam za pomoć od SMŽ poslao i račun za repromatetijal koji nije bio potreban.
Oni mi žalbu ne uvažavaju jer oni nisu dobili izjavu u kojoj je navedeno da nisam politički izložena osoba,i one fore koje su bile u izjavi..
Uvjeren sam da sam taj papir dostavio sa ostalom dokumentacijom.
S one druge strane,zanimljivo je da su mi za repromaterijal isplatili ,za pomoć SMŽ nisu,iako su u obje prijave morale biti te izjave potpisane,pa ako nisam politički izložena osoba bio za repromaterijal,kako onda za pomoć se to nije uzelo u obzir.
Isti dan sam slao prijave za obje mjere.
Dok za bedrenicu dan danas nisam dobio odgovor na žalbu koja je poslana 1.7.2023.
 

Najnoviji postovi

Na vrh