• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Izgradnja/postavljanje PLASTENIKA

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
Kako najlakše zakrpiti pocijepan najlon ? U pitanju je jedna rupa prečnika 10tak cm i jedna rasjekotina dužine isto tako 10tak cm.
Neki dan mi se malo od snijega urušio plastenik i pukla jedna polukružna cijev koja je probila foliju.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
Plastenik je i dalje namontiran , najlon je zategnut. Ima li to veze?
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
Recimo komad neke šperploče i na njoj nešto mekše ?
U svakom slučaju ću probati prije vani jer mi ostalo folije pa da nebi napravio veću rupu na plasteniku veličine pegle .:icon_fU:
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,446
Tako nešto. Dasku i krpu preko. Naravno prvo proba. Pazi da ne uhvatiš direkt najlon s peglom, žena ce te preko leđa s njom :(giggle): Godišnje si tako puno najlona spasim, pošto ih ode dosta u prijevozu grožđa.
 

nneno

Novi član
Tu od
23 Srp 2015
Poruka
6
Mene zanima gdje u HR ima za kupiti pocinčane cijevi debljine stjenke 1,5mm, odnosno dali ima da netko proizvodi kod nas te cijevi ili sl..

Pozz
 

samko

Dobro znana faca
Tu od
19 Tra 2012
Poruka
1,413
Mene zanima gdje u HR ima za kupiti pocinčane cijevi debljine stjenke 1,5mm, odnosno dali ima da netko proizvodi kod nas te cijevi ili sl..

Pozz


imaš u magalija u vinkovcima recimo raznih debljina, a ako negdje toga ima više onda je to sigurno zagreb, tako da samo se potrudi malo, u okolici imaš sve što se ne može reći za nas na rubovima
 

N6ia6

Član
Tu od
25 Lip 2015
Poruka
139
Zanima me mogu li u plastenik Veronez(4,8m) postaviti 4 reda folije sirine 1m?

Poslano sa mog HTC Desire 620 koristeći Tapatalk
 

nneno

Novi član
Tu od
23 Srp 2015
Poruka
6
Hvala svima na prijedlozima. Uspio sam nabaviti povoljno cijevi od tvrtke DH-plastenici. Transportirali mi do ZG...
 

N6ia6

Član
Tu od
25 Lip 2015
Poruka
139
Znaci bilo bi bolje 3 reda folije sa 2 reda paprika po foliji i eventualno 1 red paprike bez folije sa oba kraja nego nabiti 4 folije.

Poslano sa mog HTC Desire 620 koristeći Tapatalk
 

samko

Dobro znana faca
Tu od
19 Tra 2012
Poruka
1,413
Ne bus mogo nabit 8 redi paprike, 6 pa vidi sto ostane. Možeš jedino ako imaš malu djecu da ti rade :(shake):
 

adan

Član
Tu od
5 Sij 2013
Poruka
410
Ne bus mogo nabit 8 redi paprike, 6 pa vidi sto ostane. Možeš jedino ako imaš malu djecu da ti rade :(shake):
E sad treba zvati i plavi i zeleni i crveni telefon. Mala djeca ne smiju raditi, to je izrabljivanje.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ma da.
Samo kaj ja znam sve ljude koji su radili ko mala djeca - rade i danas. A sve koji nisu radili ko mala djeca, ne rade niti danas. Samo pričaju kako je teško živjeti i nema se od čega i proklinju i državu i sve one koji nešt imaju.
 

adan

Član
Tu od
5 Sij 2013
Poruka
410
Slažem se Jo, ali budemo li djecu učili da rade nebudu se uklopili u ovaj sistem. Bit će čudaci ko i mi.
 

Najnoviji postovi

Na vrh