• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Izgubljeni

Z

znenad

Guest
lijep pozdrav svim forumašima ime mi je Nenad zaposlen sam u jednoj državnoj firmi živim na selu u blizini Orahovice, a doma se bavim peradrstvom, (koke, pure, patke), imam inkubator za vlastite potrebe, pa ustvari sve što radim radim uglavnom za svoj gušt, a odnedavno sam i vlasnik muzejskog primjerka T25, pa se ovom prilikom posebno zahvaljujem forumašima koji se bave problematikom RUSA jer sam dosad pomoću nihovih postova riješio neke stvari, a posebice bih pozdravio Savu, koje je bez uvrede ostalim uvaženim članovima car, pozdrav care....:weedman:
 

kec-m

Član
Tu od
6 Ožu 2011
Poruka
465
Dobro došel na forum i još bolje se snašel da ne budeš toliko izgubljen .
 
B

BAGERISTA

Guest
Ljep pozdrav i dobrodoša...................:partyman::partyman:
 

Malirus

Član
Tu od
28 Lis 2009
Poruka
581
Pozdrav i tebi,i dobrodosao,stavi koju sliku od traktora u temu Vladimirec
 
Z

znenad

Guest
Imam nešto slika sa mobilnog ali su malo mutne kad prođe snijeg stavim koju sliku zvijeri
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
pozdrav i dobrodošaoo :partyman:
kažeš Čaćinci nismo si onda daleko :p
 

Najnoviji postovi

Na vrh