• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Izrada drvne građe i upotreba u razne svrhe

jossip

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2019
Poruka
886
Ne znam za Korenića, ali svi koje znam kupuju u Draganiću. Ja sam kod njih kupio 5-6 rundi i svi mali građevinari koje znam kupuju dole.
 

sttipa

Iskusan lik
Tu od
6 Tra 2013
Poruka
2,195
To je bilo pitanje za @mane .... mislim da nitko tako ne impregnira...
@jossip da Ivan je skroz ozbiljan odgovoran i dogovoran pilanar...čak znam da je vozio do nas piljenu robu...
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,694
Ne kužim zašto mene pitaš za impregniranu građu?
Ja samo kažem da je teško naći neku drugu vrstu osim jelovine.
Obnavljam si neku staru drvenu kuću i na nekim mjestima ne bih išao sa jelovinom. Zvao sam dosta pilana tu u okolici i jedino po narudžbi će pilit nešto drugo a tu onda treba biti i neka određena količina. Meni trebaju manje količine i to na pilani je teško dobiti.
 

wannabeFarmer

Novi član
Tu od
27 Velj 2017
Poruka
17
To je bilo pitanje za @mane .... mislim da nitko tako ne impregnira...
@jossip da Ivan je skroz ozbiljan odgovoran i dogovoran pilanar...čak znam da je vozio do nas piljenu robu...
Mene zanima za impregniranu građu...trebao bih za vrtne gredice pa mi kemijska impregnacija ne odgovara. Nisam uspio na internetu naći ništa o tome da li se negdje radi tlačna impregnacija.
 

sttipa

Iskusan lik
Tu od
6 Tra 2013
Poruka
2,195
Ne kužim zašto mene pitaš za impregniranu građu?
Ja samo kažem da je teško naći neku drugu vrstu osim jelovine.
Obnavljam si neku staru drvenu kuću i na nekim mjestima ne bih išao sa jelovinom. Zvao sam dosta pilana tu u okolici i jedino po narudžbi će pilit nešto drugo a tu onda treba biti i neka određena količina. Meni trebaju manje količine i to na pilani je teško dobiti.
Oprosti....sada sam procitao s razumjevanjem...napisao si da to imaju svi ti mislis na jelu a ja mislim na tlacno impregniranu....
Profulo sam ceo......
😉
 

Najnoviji postovi

Na vrh