Nije istina da nije dozvoljeno raditi od postoječeg vozila.
A ako ima i tvorničke kočnice problem više je riješil zahvaljujuči tome kaj je ovjes, osovina i kočnice od Tamića.
Osovina (pogonska) ali osovina sa mostom, je korištena od postoječeg vozila kod one naše prerade i to je u stvari plus i to veliki plus. Da nije bilo tak nikad nebi atestirali.
Možda, a možda i bi.
I zato nemojte baš vjerovati u sve kaj na forumu neko napiše, a kaj je negde počital i načul.... .
Smrdljiva EU traži elaborat, i ona traži samo elaborata, a elaborat je knjiga..... ona je ključ atesta.... naravno i čovek na tehničkom koji se bu zauzel za to i imal strpljenja za odraditi taj zahvat.
A ako ima i tvorničke kočnice problem više je riješil zahvaljujuči tome kaj je ovjes, osovina i kočnice od Tamića.
Osovina (pogonska) ali osovina sa mostom, je korištena od postoječeg vozila kod one naše prerade i to je u stvari plus i to veliki plus. Da nije bilo tak nikad nebi atestirali.
Možda, a možda i bi.
I zato nemojte baš vjerovati u sve kaj na forumu neko napiše, a kaj je negde počital i načul.... .
Smrdljiva EU traži elaborat, i ona traži samo elaborata, a elaborat je knjiga..... ona je ključ atesta.... naravno i čovek na tehničkom koji se bu zauzel za to i imal strpljenja za odraditi taj zahvat.