• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Izrada kiper prikolice

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
32,804
Nije istina da nije dozvoljeno raditi od postoječeg vozila.
A ako ima i tvorničke kočnice problem više je riješil zahvaljujuči tome kaj je ovjes, osovina i kočnice od Tamića.

Osovina (pogonska) ali osovina sa mostom, je korištena od postoječeg vozila kod one naše prerade i to je u stvari plus i to veliki plus. Da nije bilo tak nikad nebi atestirali.
Možda, a možda i bi.

I zato nemojte baš vjerovati u sve kaj na forumu neko napiše, a kaj je negde počital i načul.... .
Smrdljiva EU traži elaborat, i ona traži samo elaborata, a elaborat je knjiga..... ona je ključ atesta.... naravno i čovek na tehničkom koji se bu zauzel za to i imal strpljenja za odraditi taj zahvat.
 

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
4,062
Okrenuta i montirana na glavnu šasiju, zutra idemo z stranicama 💪💪
 

Prilozi

  • 20260626_192153.jpg
    20260626_192153.jpg
    37.5 KB · Pregleda: 6
  • 20260626_192204.jpg
    20260626_192204.jpg
    50.5 KB · Pregleda: 5
  • 20260626_193304.jpg
    20260626_193304.jpg
    66.2 KB · Pregleda: 5
  • 20260626_195103.jpg
    20260626_195103.jpg
    45.5 KB · Pregleda: 5

Najnoviji postovi

Na vrh