• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IZVOZ GNOJA I GNOJOVKE

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Je veselo je, otpeljal sam par prikolic, tj 1/10 od svega :mrgreen: , a ostalo bude za kojih par dana dalje trebalo vozit, stalno nekaj, za 10-tak dana dođe gnojnica pak, jedno 7-8 komada :mrgreen: i imam se stalno s čim igrati doma! :lol:
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
a pa markane,nabavi si i ti neke stoke,mlad si,pa neće ti bit od viška da si uzmeš recimo 3-4ovce,imat ćeš stalno posla oko njih,a ulaganja mala..dok si u školi,bacit će im otac ili majka sijena,a ti kad dođeš kući,nahrani,napoji,očisti... i eto ti posla lagano svaki dan... :D pa ako ti se svidi,lako nastaviš i proširiš se..
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,586
E Antune...trebo prvo napravit di ih držat, pa hrane...čim se one sve hrane? Pa njih kupit...opet bi trebalo enšta uložit...;)
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
odeš u šumu i srušiš par bagrovih stupova,malo daske ili čak palete složiš okolo i eto nastambice za par ovaca.. a jedu sve što i sijete,kukuruz,ječam,pšenicu,zob... 200 bala sijena i dosta.Preko ljeta ih u bašču pustiš da pasu... A jedna ovca ti je cca 500 kn..Janje koja ona ojanji je 600-700,tako da se kod prvog janjenja već isplate.. ;)
 

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
969
drekmajstor :lol: i ja sam nekidan :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
mikemekis kaže:
drekmajstor :lol: i ja sam nekidan :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
nije mi teško kad se koja kuna nađe u đepu ;)
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
marko hurlimann xa86 kaže:
mikemekis kaže:
drekmajstor :lol: i ja sam nekidan :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
nije mi teško kad se koja kuna nađe u đepu ;)

ali ništa prije podneva :mrgreen:
dok se ti digneš u 9, popiješ konjak i pojedeš čokolino, pogledaš jelenka na tv, tek onda pališ makinu i krečeš u zaradu :mrgreen:
šta bi tek bio napredan da kreneš radit u 5 ujutro :mrgreen: lova do krova :mrgreen:
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
ee zaboravljaš da počela škola ;) ;)
sad startam skoro ko ti 5 i 30 :mrgreen:
to me frend nazavo da li mu mogu riješiit inače mi nije to posao :p
 
S

seljaček

Guest
koliko naplačuješ po cisterni uslugu ako voziš na svoje ili na onoga kojem voziš
 

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
969
abrkili kaže:
@mikemekis:jel to nešta posijano na toj njivi?

je malo sam po pšenici moral pošpricati :D ...livade sam već završil, u jami još ima :scratch ,a do proljeća je još dugo...nisam puno stavljal 3-4 cisterne po rali ;)
 

Najnoviji postovi

Na vrh