• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IZVOZ GNOJA I GNOJOVKE

B

Bobo

Guest
Danas bio s Jokom i covjek cjeli dan vozi gnoj i ima jos ohoho finu hrpu za izvesti. nesto sam malo pokusao slikat,al bio mrak, aparat los, pa se slabo vidi. Dao mi cak da i Zekana provozam, cisto sam se iznenadio...


Slikano na kraju radnog dana, utovari kipericu i torpeda i vozi kuci, a inace Zeko (da je aparat bolji, vidio bi se iza torpeda) i SIP 40 prikolica cjeli dan razbacuju po vocnjaku.

Obrisan neispravan link.

Nazalost samo ovu sliku imam...
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
marko hurlimann xa86 kaže:
Dobro odrađen posao :!:
vidim več je i suho kod tebe,sada odmah treba zaorati ;) 8) :mrgreen:


Hehe, fala dečki IMT-eji rasturaju, pogotovo 565, nezna taj kaj je blato :mrgreen: dok ide, ide

Je, zutra rano koljem jednu krmaču, a poslije podne kapčim pluge za 565 i idem probati to mam zaorati, ak bude dobro sipalo budem izoral, ak ne ništ od posla, mada je zemlja suha, jedimno ak nebude 565 mogel s 2x12'' dost duboko zbog gnoja, jer su mu gume iza kakatstrofalno loše :mrgreen: , onda k dedu po samea i 2x14'' i deri na 30 :!: :!: :!: :!:

Inače blatno je sve tak zato kaj je put do zemlje tak loš, kolokije do koljena, moram u 2.direkt i špera i gas kaj prođem :D , a zemlja je suha kaj sam se čisto iznenadil :mrgreen: :mrgreen:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
marko hurlimann xa86 kaže:
a nemoj se ni mučiti s IMT-om odma pod Same :D

Budem probal, tj MORAM :D probati, bude i video koji :D :D
 
V

Volintena

Guest
Ma Šananu triba podhitno poslat u Hollywood, jer ništa ne radi već samo snima filmiće i slikaje. :lol:
 
J

jokapz

Guest
I opet đubre.... Napokon završio bilo je užasno blato.... Bobo vam je dao opis mog radnog dana..
I Bobo sad rec ljudima šta radi traktor od 62 ks

Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.

bilo je i zapadanja al tu je prevelko brdo propinje se...

Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.

BIt će i video...
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Čovječe, pa kak se vadite iz tog gnojišta :scratch :scratch :scratch :scratch
 
J

jokapz

Guest
Pa nije to IMT da nemože izać... ;) (šala) izlazi u leru imam video gdje izlazi al neznam stavit na forum.. To mi riješava član Marko 355.. Ja mu pošaljem preko MSN a on ostalo...
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,586
marko hurlimann xa86 kaže:
more torpedo van iz ovoga :?:

Kako nebi mogo:
[youtube:239k7zdj]7qif0CMvxHo[/youtube:239k7zdj]
Vađenje zekana iz blata:
[youtube:239k7zdj]csb5aPOnyzo[/youtube:239k7zdj]
Probavanje:
[youtube:239k7zdj]rCY4n29xuWk[/youtube:239k7zdj]
 
B

Bobo

Guest
Joka, sto se ove zadnje slike tice... PA JES OPET MORO TAMO IC?!? Jel nisi mogo odozgor ko kad sam bio kod tebe, pa nizbrdo razbacujes ko covjek?

A i znas i sam bolje da ne ides po kisi na onakav grbav teren ;) pogotovo s onolikim teretom...

Glavno je da je ova hrpica zavrsena, i da se mozes posvetiti ucenju napokon ;)

62Ks zbilja radi cuda, Dobio sam dojam da prikolicu puno gnoja po asfaltu ne osjeti nesto previse. Dere se on, al ja sam ocekivao ipak malo vise mucenja i saltanja u nizi stupanj, al je za zivo cudo islo vrlo dobro...
 
J

jokapz

Guest
probo sam al propinje se vidio si i s pola prikolce da grebe uzbrdo a kad je puna stsne ga nove gume nemože proklizit i propne se... ;) ;) a i znaš da ja uvjek imam neke posebne slučajeve.. neprimjeti se na videu koliko je tam brdo i nagim al vidio je Bobo.. po njemu sam skužio da mu nije baš svejedno kad smo tam prolazili al Zeko je radio i u puno gorim uvjetima.... :supz:
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
a dobro bi ti dosli i neki prednji utezi na zetoru. tu kad ga torpedo vuce,prednji kotaci vrte maltene na prazno..
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,426
Dečki, prema ovim slikama zaključujem da vam treba bager u dvorište i mnogo mnogo šljunka...kako uopće radite po takvom blatu? Kod mene to nebi izdržalo ni 1 dan u dvorištu. :blackeye koma... :scratch :blackeye
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Marko355 kaže:
A baš me zanima dali ferguson može sam izač iz rupe?

To se i ja pitam!!!???
 
J

jokapz

Guest
Ovak dvorište ima tvrdu podlogu ima preko 1 m nasipa, tak da nepropada a ovo blato odozgora to mu voda nanese jer cijelo dvorište mu je na brdu i kad kiša pada voda mu donese to blato u dvorište... Čovjek baš ima gadan teren za dvorište... Al u planu mu je da što prije napravi đubrenik da se može tovarit prednjim utovarivačem e onda če to bit milina :supz: ....

Tu gdje Torpedo vuče Zetora velko je brdo i prikolca maltene vjesi iza Zetora tak da se tu malo propinje al ovak u normalnim uvjetima nema šanse da se propne... sam traktor je težak skoro 3,5 t tak da mislim da mu netrebaju utezi al u ovakim uvjetima su dobro došli... Kad sam repu vuko onda smo mu napravili nosač i stavljali od Torpeda utege al je i puno više dero prednje gume tak da ih više nestavljam jer nema potrebe, jedino mi je puno ljepše izgledo baš je bio bombastičan... ;) ;)

:lol: :lol: Chuck Noris i najjači nekad posustanu...
 

Najnoviji postovi

Na vrh