• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IZVOZ GNOJA I GNOJOVKE

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
moja stara creina je imala v sebi do pol cisterne šodera iliti šljunka, tak smo ju i prodali :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
969
ŠANANA kaže:
moja stara creina je imala v sebi do pol cisterne šodera iliti šljunka, tak smo ju i prodali :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

a ništ na ovo sam :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
Pa kak to morete da ne čistite cisternu???
moja je nakon 1 god vožnje nakupila oko 2-3 tačke ;)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
marko hurlimann xa86 kaže:
Pa kak to morete da ne čistite cisternu???
moja je nakon 1 god vožnje nakupila oko 2-3 tačke ;)

A ne,ne, ova ''nova'' pocinčana se čisti jednom godišnje obavezno i nema nekaj puno u njoj, tek 1-2 tačke, a ova creina koju smo imali prije jedno 10 godin, a bila je prnjava odzdola, pa da smo ju očistili curila bi, kupil ju je 2001 jedan deda i otpeljal z ursusom 330 i zval je za par dana da je je prezadovoljen z njom, a bila je u kur** totalnom :lol: :lol:
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
Mike, kako si zadovoljan s ovom prikolicom? Vidim da ima ''trkaći'' valjak, pa jel bilo problema?
 

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
969
petar kaže:
Mike, kako si zadovoljan s ovom prikolicom? Vidim da ima ''trkaći'' valjak, pa jel bilo problema?

pa nemrem reći ništ loše o njoj...ide zadovoljavajuće s obzirom da je 70 i neko godište :lol: :lol: :lol:

gdagod koji ležaj ode,ali to je potrošni materijal i tak još neke sitnice sam popravljal na njoj...nisam ju puno platil 2000 ondašnjih Njemačkih Maraka,tak da se ko zna koliko puta već otplatila i ak se raspadne nebu prevelika šteta,ali mislim da neće, uz povremene popravke i održavanje bude nje još dost dugo :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

inače lijepo razbaciva,jednoliko na obadvije strane i otraga i ima graničnike kojima se može regulirati kak daleko hočeš da ti baca ustranu,tak da nema onog da otraga iza nje bude najviše razbacano,a sastrane ništa kak iza puno prikolica ostaje 8)
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
To ne predstavlja nikakv problem što ostaje samo iza prikolice a ne i sa strane. Ideš brže, i to ti bude isto.
 

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
969
petar kaže:
To ne predstavlja nikakv problem što ostaje samo iza prikolice a ne i sa strane. Ideš brže, i to ti bude isto.
pa nije problem,istina,jedino moraš gušće raditi prohode po parceli ak hočeš da bude sve spojeno,da nema "rupa" :blackeye :mrgreen:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
mike, jel si ono ti za komandama utovarivača :?: :?: :?: :mrgreen:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: drekmajstor :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
K

Karlito

Guest
e šanana,koliko otprilike stane kg gnoja na onaj tvoj zadnji utovarivač?? :?:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Karlito kaže:
e šanana,koliko otprilike stane kg gnoja na onaj tvoj zadnji utovarivač?? :?:

e nemam ti pojma, nisam nikad mjerio niti vagao :scratch :scratch :scratch :scratch :!:
 

Najnoviji postovi

Na vrh