• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IZVOZ GNOJA I GNOJOVKE

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
ovo još nek ostane,ubuduće brišem sve slike odvoženja GNOJNICE,tj.KANALIZACIJE!! tema je stavljena u stočarstvo s razlogom..
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
Danas vozio gnojvku pa snimio..
trebalo je uključiti i "autopilot" 8)
[youtube:1ppw206k]IC5IS974OAA[/youtube:1ppw206k]
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
heheehe, što nisi stao bliže k cisterni :D , pak te nebude pojela :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol:
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
ŠANANA kaže:
heheehe, što nisi stao bliže k cisterni :D , pak te nebude pojela :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol:
ma ne jede samo poljeva oko sebe...stid ju bilo :lol: :lol: :lol: :mrgreen:
 

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
969
marko hurlimann xa86 kaže:
[quote="ŠANANA":3lkm23vs]heheehe, što nisi stao bliže k cisterni :D , pak te nebude pojela :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol:
ma ne jede samo poljeva oko sebe...stid ju bilo :lol: :lol: :lol: :mrgreen:[/quote:3lkm23vs]

ajd sam da polijeva,ali i sere :lol: :lol: :lol:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Mike kaže:
marko hurlimann xa86 kaže:
[quote="ŠANANA":1tgh75nr]heheehe, što nisi stao bliže k cisterni :D , pak te nebude pojela :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol:
ma ne jede samo poljeva oko sebe...stid ju bilo :lol: :lol: :lol: :mrgreen:

ajd sam da polijeva,ali i sere :lol: :lol: :lol:[/quote:1tgh75nr]

sere govna koda mora :lol: :lol: :lol:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
marko hurlimann xa86 kaže:
Nebre birati ima samo 2 opcije :mrgreen:

:lol: :lol: :lol: :lol: il sere il ne sere, pitanje je sad :lol: :lol: :lol: :lol: ak se ne zaštopa :lol: :lol: :lol:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Imam ja jedan filimić star jedno 3-4 godine gde sam otštopaval cisternu kad mi se zaštopala, možda ga dignem gore :mrgreen:
 

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
969
hehe zaštopavanje...noćna mora...pogotovo dok se vozi svinjska gnojnica pa se onaj talog skupi dole :evil: ,pa da vidiš čiščenja cisterne :scratch
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Evo ga :mrgreen:
[youtube:323lv9bp]mqEK2lpzatU[/youtube:323lv9bp]

dobro da nisam nastradao kao onaj na videu par stranica prije :lol: :lol: :lol:
 

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
969
jedan mali savjet(no to možda neki već znaju) 8) dok dojdeš na parcelu i otvoriš cisternu,a ono neće :scratch ...pomaže da ostaviš zasun otvoren i okreneš pumpu na usis,tak da ona malo vuče zrak unutra i izmješa taj talog kaj se nakupil,onda ponovo probaš okrenuti da gura van ;) ...eh,sad ak je jako zaštopano onda nema druge nego otvarat cisternu i vadi gov*o van :evil: :lol: :lol: :lol:
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
grdo je to kad se zaštopa. moj stari je vozio i zaštopala mu se a nije ju zatvorio do kraja a nabio je pritisak i kad je otkopčio ono otraga kaj baca bilo je sveg a on mokar od glave do pete a ja sam gledao s traktora i bilo je :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: pa je išao pješke doma jer nije htjel kabinu i sic u traktoru zamazat
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Meni dok se to zaštopalo, ubiti ja sem ispustil jedno frtalj cisterne i onda je stalo i nikak više, rekel mi je deda to za usis, al nije pomoglo, nego otišel sam doma i napumpal ju z septičkom običnom do kraja i onda se to izmješalo pa je sve zišlo van, na kraju dana sam ju otvoril i očistil, bilo je za oko 2 tačke taloga dolje :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
969
ŠANANA kaže:
Meni dok se to zaštopalo, ubiti ja sem ispustil jedno frtalj cisterne i onda je stalo i nikak više, rekel mi je deda to za usis, al nije pomoglo, nego otišel sam doma i napumpal ju z septičkom običnom do kraja i onda se to izmješalo pa je sve zišlo van, na kraju dana sam ju otvoril i očistil, bilo je za oko 2 tačke taloga dolje :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

onda si dobro prešel zna toga biti puuuuno,puuno više :lol: :lol: :lol:
 

Najnoviji postovi

Na vrh