• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IZVOZ GNOJA I GNOJOVKE

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
969
pa neznam kaj vam smeta ak se prvi kraj malo diže v zrak,ja sam prije imal Štore 402 i z njim tovaril...moš si mislit kak je to išlo po putu ,ak sam htel malo naglije skrenuti moral sam tiskati kočnicu :lol: ,a inače dok se tovari utovarivač je na zemlji i uopće nema veze za kakav traktor je zakapčen :mrgreen:
 
J

jokapz

Guest
Ma mora ič pametniji uvjek popusti... ;)
Točnije za vinograd široka je 150 cm i baca sam iza sebe jer nevalja da se đubre baca po stupovima kolčićima i po lozi..
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
I JA se pitam kakva je to prikolica, prvi put vidim :scratch :scratch :scratch
 
J

jokapz

Guest
mi smo ju jedno 2g tražili obišli svercera i svercera i jednom naletli na nju negdje kod Bjelovara mislim da se selo zove Krečaves il tak nekak ak se sječam dobro... Kupili smo ju samo za vinograd jer ručno razbacivat je plač majk... ;)
 
J

jokapz

Guest
Koliko pa stane na nju

Nestane puno jedna kaška od Hiđe a npr u one SIP-ove što razbacujemo po polju u nju stane 4 kaške. al ni netreba veča jer ovak taman bude za red manje se ugazi i vučeš ju bez problema....

Vi se i po kanalu vozite

U dobro je prošlo al zna to bit i puno gore... Najgore je što je tu baš bent a Torpedo je na samom rubu da je još 10 cm sklizno prema dole mislim da bi bilo pičvajza.... :lol: :lol:
 
I

ivica

Guest
mi smo prosli tj izvezli oko 60 prikolica u dva dana
P2190027.jpg

P2190029.jpg

P2190031.jpg

P2190033.jpg

P2190034.jpg

P2190043.jpg

P2190051.jpg

P2190058.jpg

DSC01076.jpg

DSC01078.jpg

P2210015.jpg
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
jako lijepe slikice. uskoro če i moj stajnjek doči nared. i vidim da je dosta mekano pa če se mf igrat s prikolicom ja mislim prije nego zeko
ovo je lijepo grezavanje. jer mogo fendt povuči :?: :mrgreen: :D
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
a zakaj nisi s IHC-om tovaril :?: , da je bil prednji utovarivač gore, možda bi se zvlekel van, ipak malo potisne prednju vuču i odmah to bolje vuče :mrgreen: :mrgreen:
 
I

ivica

Guest
kikic MF kaže:
jako lijepe slikice. uskoro če i moj stajnjek doči nared. i vidim da je dosta mekano pa če se mf igrat s prikolicom ja mislim prije nego zeko
ovo je lijepo grezavanje. jer mogo fendt povuči :?: :mrgreen: :D
bez problema
ŠANANA kaže:
a zakaj nisi s IHC-om tovaril :?: , da je bil prednji utovarivač gore, možda bi se zvlekel van, ipak malo potisne prednju vuču i odmah to bolje vuče :mrgreen: :mrgreen:
slucano je sad utovativac otkopcan a u IHC manje trosi u prjevozu ,inace vozim sa starim MF ali nema kabinu pa bas nebi bilo ugodno ,pomagali su mi jos dvoje kolega ,na IHC su jako izlizane gume a i kad se jednom kotac prikolice prestene okretati vise dalje nejde
DSC01080.jpg

DSC01081.jpg
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
uf al je fend stroj napriejd. a kaj case manje troši od fenda? kako ti toši stari mf inače??
 
I

ivica

Guest
kikic MF kaže:
uf al je fend stroj napriejd. a kaj case manje troši od fenda? kako ti toši stari mf inače??
pa naravno da manje ipak je fendt 6 cilindra a case 4 ,case mi je trosil oko 4,5 lit po prikolici a mf inace oko 3,5
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,081
jokapz kaže:
mi smo ju jedno 2g tražili obišli svercera i svercera i jednom naletli na nju negdje kod Bjelovara mislim da se selo zove Krečaves il tak nekak ak se sječam dobro... Kupili smo ju samo za vinograd jer ručno razbacivat je plač majk... ;)
Krečaves ti je kod Sv. Ivana Zeline.
 
I

ivica

Guest
marko hurlimann xa86 kaže:
@ivica: dore slike...
Koliko je velika kiblja na Fendtu.. :?:
2.2m ,cca 1m2
 

Najnoviji postovi

Na vrh