• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IZVOZ GNOJA I GNOJOVKE

parametar

Član
Tu od
5 Velj 2009
Poruka
43
Dečki jel ima neko od vas gnoja stajnjaka da mi rastepe u Čepelovcu jedno 4 prikolice?
dogovor na broj 095 8688906.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ja sem z Budančevice i imam celo čudo gnoja, morem rastepsti 4 prikolice, al koliko bi ti to meni mogel platiti :!: :!: :?: :?:
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
ŠANANA kaže:
Ja sem z Budančevice i imam celo čudo gnoja, morem rastepsti 4 prikolice, al koliko bi ti to meni mogel platiti :!: :!: :?: :?:
Odma vudri po cijeni :mrgreen: :mrgreen:
Podravec pravi ;)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
marko hurlimann xa86 kaže:
[quote="ŠANANA":1q6s0x8l]Ja sem z Budančevice i imam celo čudo gnoja, morem rastepsti 4 prikolice, al koliko bi ti to meni mogel platiti :!: :!: :?: :?:
Odma vudri po cijeni :mrgreen: :mrgreen:
Podravec pravi ;)[/quote:1q6s0x8l]

A kaj očeš na ovu krizu :D , imam se ja fest voziti do Čepelovca ;)
Imal sam svakakvih situacija, vozim gnoj u jednom pravcu nekih 15 km, a za lepe se novce dogovorim, još dan danas nisam videl te novce, zato lepo pitam koliko je čovjek u mogučnosti platit, lako se dogovorimo, nemam je tu neku cijenu, možda se i znamo, pa je to popust :mrgreen:

evo jedne od neki dan
Obrisan neispravan link.
 

parametar

Član
Tu od
5 Velj 2009
Poruka
43
Šanana, joj malko si daleko puno je to nafte... :mrgreen:
Ak bi mi mogel pomoći onda ovak: kolko bi cepal utovar gnoja, prevoz 5 km, i istovar(rastepanje) za jednu prikolicu(to je cca 2t? valjda..)
Da me nebi neko zmuljal... ja bi dal cca 200 kn. jel to ok cifra ? zbilja neznam, prvi put nabavljam gnoja :oops:
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
šanana ferac ke malo u zraku. da nebude ooooooopa nismo znali :shock: . ili tak stalno radiš? :mrgreen:
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
@Šanana:ferac zvjer to je tvoj :?:
To je standard kad tovariš s Gramipom da su kotači u zraku 8)

5 km i još odvoz 250 kn.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
parametar kaže:
Šanana, joj malko si daleko puno je to nafte... :mrgreen:
Ak bi mi mogel pomoći onda ovak: kolko bi cepal utovar gnoja, prevoz 5 km, i istovar(rastepanje) za jednu prikolicu(to je cca 2t? valjda..)
Da me nebi neko zmuljal... ja bi dal cca 200 kn. jel to ok cifra ? zbilja neznam, prvi put nabavljam gnoja :oops:

Ovak, pošto smo si tu, te 4 prikolice bi te došle 1000 kn, naime ja prodajem po 250 kn s utovarom i rastepanjem na polju..., e sad koliko je dalek put, to poklajam ;) ;)
Na prikolici cca 4t zrelog stajskog, a sa malo više slame, tj koji je nekih 50% zrel ima oko 3 t:!: :!:
098/189-1900, Matija

marko hurlimann xa86 kaže:
@Šanana:ferac zvjer to je tvoj :?:
To je standard kad tovariš s Gramipom da su kotači u zraku 8)

5 km i još odvoz 250 kn.

Ferac je od stričevog kolege, ja kod strica tovarim gnoj s tim, jer je stric pomalo več star i dugo to kod njega traje... :D

kikic MF kaže:
šanana ferac ke malo u zraku. da nebude ooooooopa nismo znali :shock: . ili tak stalno radiš? :mrgreen:

em jeeeee, malo ga zagrabim pa se dečec digne :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: , malo malo pa je tak, bez brige, nebude se ferac sam tak oprčil, pamet je u glavi stalno :lol: :lol:
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
@marko Bio na 2000+ okr, vukao gnojevku pa zato
@pajdo Za cca 10 min ako je uvježban čovjek
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
Uf, ja s onom svojom skalamerijom za 3-4 minute 3.5t, ide i po dvije komande od jednom, a i to ovisi majstoru koji upravlja, recimo otac moj to polako ima vremena pa i po 10min.

Ja s onim netrebam pazit da ću štogod polomit, premasivan je naspram ovih skakavaca, inače to je s kamiona za tovarit klade pa samo treba momački pumpu zavrtit ;)
 
N

nasafarma

Guest
gnojnica

da li neko sakupnja gnojnicu, tj mokraću kao tekuće gnojivo ili zna nešto o tome.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
toma84 kaže:
@marko Bio na 2000+ okr, vukao gnojevku pa zato
@pajdo Za cca 10 min ako je uvježban čovjek
Nije to neko opterečenje nebi smio tako dimiti..
@pajdo:sve zavisi kakv gnoj tovariš..ali kako vele 10 min u prosjeku ;)
 
B

brundalo

Guest
Re: gnojnica

nasafarma kaže:
da li neko sakupnja gnojnicu, tj mokraću kao tekuće gnojivo ili zna nešto o tome.
To bi trebali znat svi oni koji su izgradili nove staje za krave ali uskoro cemo morat svi imat "crnu jamu" za takve stvari. Radi se o nitratnoj direktivi EU ;) ;)
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
pajdo kaže:
Pa i tih 10 min nije loše! ;)
Uf, kad nemoraš vilama sve je dobro... Taman i da isto traje, ovo je gospodski posao, sjedneš natovariš, sjedneš na drugi odvezeš i razbaciš, a ni kap znoja
 
N

nasafarma

Guest
Re: gnojnica

znam, zbog toga i pitam, :lol: a pošto trebam napraviti gnoište zanimame kako :scratch
 

Najnoviji postovi

Na vrh