• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IZVOZ GNOJA I GNOJOVKE

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
abrkili kaže:
al' bi vam ja svima nos natrljao što ispuštate te fekalije po potocima i jamama!! :evil:

Treba prvo pohvatati one seoske fekaliste što svaki dan po 20 komada istresaju po kanalima i jamama ;) , što ja i marko koji recimo imamo mjesečno možda 1 cisternu fekalija, ja to nikad ne ispuštam u kanal, več na neku dugogodišnju zapuštenu zemlju ili vozim sebi na svoju zemlju, al to je rijetko :blackeye
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
pa u redu ako na svoju njivu to izvoziš,ali majko mila pa ne možeš tuđe smeće u kanal istresat!kod mene ih ima i ne volim ih vidit kad u kanale ispuštaju fekalije,što kažeš po 20 cisterni na dan... :evil:
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
to mi je inale prva cisterna da sam tpeljao nekam a ne doma!!!
ineče nisu fekalije,nego ona voda s čime se pere izmuzište..... :!: :!:
inače uvijek pustim iza samo nazad u farmu,al mi se nekak dalo vozit pa sam tpeljao malo po sjenokoši malo u jarak ;)
 

M.M.

Član
Tu od
3 Stu 2008
Poruka
442
Marko355 kaže:
dal koristiš novi internet explorer il onaj obični koji dođe sa windowsom?

Koristim običan explorer koji sam dobio s windowsima...
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,586
Kod mene ima čovjek koji vozi skoro cjelo selo. Našo si je mjesta, iz moje ulice i koja je još blizu baca u glavni kanal a kraj njega je sljepi kanal koji neide nikud. Za drugu ulicu baca isto u neki kanal al neznam sad je sljepi il isto vodi nekud, a nekad po cjeli dan voza...


M.M. kaže:
Marko355 kaže:
dal koristiš novi internet explorer il onaj obični koji dođe sa windowsom?

Koristim običan explorer koji sam dobio s windowsima...


onda neznam...meni valja na običnom exploreru, al koristim mozillu, ako me koja slika cjela zanima onda pogeldam u exploreru.
 
T

toni333

Guest
[youtube:1hpywmmw]xf9RoPZqXtQ[/youtube:1hpywmmw] Gnojenje polja za kosidbu
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
tu bude sigurno nešto izraslo. uvjeti za kosidbu su odlični na proljeće
 

juxi

Član
Tu od
11 Pro 2007
Poruka
163
kikic MF kaže:
tu bude sigurno nešto izraslo. uvjeti za kosidbu su odlični na proljeće

hehe lako je vama sad raditi kad nemate snijega i mraza, kod mene prije marta, nekad i aprila ne mozes uci u njivu :(
 

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
969
juxi kaže:
kikic MF kaže:
tu bude sigurno nešto izraslo. uvjeti za kosidbu su odlični na proljeće

hehe lako je vama sad raditi kad nemate snijega i mraza, kod mene prije marta, nekad i aprila ne mozes uci u njivu :(
kaj vam tak debeli snijeg napada? :shock:
 

juxi

Član
Tu od
11 Pro 2007
Poruka
163
mikemekis kaže:
juxi kaže:
kikic MF kaže:
tu bude sigurno nešto izraslo. uvjeti za kosidbu su odlični na proljeće

hehe lako je vama sad raditi kad nemate snijega i mraza, kod mene prije marta, nekad i aprila ne mozes uci u njivu :(
kaj vam tak debeli snijeg napada? :shock:

Nekad napada sad u januaru a sad kako je ova klima senula, u februaru...zna citav februar prepadati, a onda dok se to istopi i isusi u martu od blata nigdje ne mozes ;)
 

juxi

Član
Tu od
11 Pro 2007
Poruka
163
hehe Sanana pa ovo je kao malo jaci mraz kod mene, salim se :mrgreen: Jel ti ovo neki improvizovani rasturac stajnjaka?
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
juxi kaže:
hehe Sanana pa ovo je kao malo jaci mraz kod mene, salim se :mrgreen: Jel ti ovo neki improvizovani rasturac stajnjaka?

kod nas ti je sad ko da je največa sezona, svi traktori rade po polju, đubre se vozi sve u šesnajst :D

šanana ajd ak si frajer sutra nabacaj jednu prikolicu na onu posijanu parcelu i to poslikaj ;)

el to đubretarka koja ima samo do pola poda one poprečne šinje, pa moraš preterat pola kruga naprazno da vratiš to gore :!:
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
tak tak treba biti vrijedan ;) ;)
lijepo da imate bar malo snijega ja pa ni kaj :x
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
juxi kaže:
hehe Sanana pa ovo je kao malo jaci mraz kod mene, salim se :mrgreen: Jel ti ovo neki improvizovani rasturac stajnjaka?

:lol: :lol: :lol:
Ma jok, ovo ti je prastara original MENGELE prikolica za stajnjak, al radi odlično i nedam ju ni za ništ :mrgreen: , jedino joj je malo 565 slab u blatu :lol: , al imam i Same-a, fala bogu :!:

Naravno mi smo radili novi pod i stranice, malo veče da više stane :mrgreen: , ove rasturače iza mogu skinuti za 5 min dole i iza imam napravljenu visoku stranicu + ograde okolo i ako je gužva za prikolice mogu se koristiti s njome kao s običnom prikolicom ;)
 

juxi

Član
Tu od
11 Pro 2007
Poruka
163
bogec kaže:
juxi kaže:
hehe Sanana pa ovo je kao malo jaci mraz kod mene, salim se :mrgreen: Jel ti ovo neki improvizovani rasturac stajnjaka?

kod nas ti je sad ko da je največa sezona, svi traktori rade po polju, đubre se vozi sve u šesnajst :D

šanana ajd ak si frajer sutra nabacaj jednu prikolicu na onu posijanu parcelu i to poslikaj ;)

el to đubretarka koja ima samo do pola poda one poprečne šinje, pa moraš preterat pola kruga naprazno da vratiš to gore :!:

ma moglo bi se djubre i ovdje razvlaciti po snijegu jer je cisto nema blata, al ko ce to raditi na -15 :!: hehe za mjesec dana ce mi opet biti pun bazen sa osokom pa ce se malo cisterna vucarati :mrgreen:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
bogec kaže:
juxi kaže:
hehe Sanana pa ovo je kao malo jaci mraz kod mene, salim se :mrgreen: Jel ti ovo neki improvizovani rasturac stajnjaka?

kod nas ti je sad ko da je največa sezona, svi traktori rade po polju, đubre se vozi sve u šesnajst :D

šanana ajd ak si frajer sutra nabacaj jednu prikolicu na onu posijanu parcelu i to poslikaj ;)

el to đubretarka koja ima samo do pola poda one poprečne šinje, pa moraš preterat pola kruga naprazno da vratiš to gore :!:

Misliš na ovo posijano do mojeg na slici :?: :?: :?: , tu da rastepem jednu prikolicu došel bi mi doma jedan stari od 70 godin i ja mislim da bi ga ubil na mestu dok bi me počel zajebavati :evil: :evil: :evil: , jer ga zmisliti nemrem, ima v selu staroga JD dupljaka od 74 ks s prednjim hidroulikom i misli da more Boga z njem zgaziti, a ja mu s Sameom krv vadim na slamku, al živo mi se jebe za ''takve'', najbolji mi je dok me vidi na polju, onda stane i komanduje mi nekaj :evil: :evil: :evil: :evil:

Kaj se tiče prikolice, da fali joj jedno 5-6 letvica na podu, jer znali smo prije z njom kukuruzu voziti pa smo pod postavili ispod nje kaj je gore bil čista i da, trebalo se na prazno vrteti da dojde gore, al mi je dopizdelo to pa sam si još našerafil jedno par letvic tak da sad fali samo 1/4 cijelog poda i dojde mi gore za par minute, inače dok idem doma s polja vrtim ju po putu kaj ne dangubim na polju! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
969
:lol: i ja sem danas kanil malo voziti gnoja al sam zgubil hrabrost dok sam rano zišel van a ono pingvini padaju v nesvest... :mrgreen:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
:lol: :lol: :lol: ja da nesem čera zvozil malo, jer sam moral, gnojište je na 3. katu več :mrgreen: , danas nebi sigurno jer je baš zima, rano sam 565 palil oko 10h, od 4 puta je tek prijel! :roll:, a inače vužge od 2 puta z grijačom naravno!
Mora upaliti zato kaj par susjedov oko sebe pošlepam da si ljudi moru dalje delati :lol: :lol: :lol:
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
ja ni ne pomišljam da voozim gnoj hladno je ljudi :mrgreen:
al gnojvku moraM jer ima još jeno 20cm i puna graba a onda 100 komada ko od šale treba vozit :mrgreen:
 
Na vrh