• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IZVOZ GNOJA I GNOJOVKE

B

Bobo

Guest
Marko355 kaže:
Jel bi tko htjeo dat link???? Ljen sam za traženje...


khm...

Obrisan neispravan link.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
ŠANANA IMT 565 kaže:
Jeeee, tu je
bio je bobo sekund brži od mene :p :roll:
i cisterna jo lijepo pored njega ;)
 
Å

Željko

Guest
Ove slike su od ove jeseni (nisam se sjetio prije staviti).

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
lijepo lijepo sviđa ju mi se jd al više ovaj s utovarivaćem. kolko je to ks kolko te izašao cijen s ili bez pdv a kolko utovarivać? kakav je inaće potrošać?
joju pun sam pitanja al jd mi se sviđa od uvijek ćak imam i želju da ga uzmemo
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
dobre slike..

imam i ja neke slike izvoza ::
glavne uloga:
Zetor 7340 + sip orion 40 (moja)
Zetor 72 11 + strojometal utovarivač
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
 
Å

Željko

Guest
kikic MF kaže:
lijepo lijepo sviđa ju mi se jd al više ovaj s utovarivaćem. kolko je to ks kolko te izašao cijen s ili bez pdv a kolko utovarivać? kakav je inaće potrošać?
joju pun sam pitanja al jd mi se sviđa od uvijek ćak imam i želju da ga uzmemo

Jedan i drugi troše u prosjeku isto ijako je razlika 17ks, ne troše puno kad pogledaš kaj s njm možeš napraviti za kratko vrijeme! Ovaj s utovarivačem je 88ks i došao me 35 990 +PDV, a sad isti takav dođe preko 40 000!Ja sam imao sreću kaj smo ovo ljeto bili na prezentaciji u krndiji i samo taj dan je bio takav popust jer je došo švabo i dao popust. Mi nismo planirali kupiti još jedan traktor, ali kad smo vidjeli koliko dođe odmah smo se odlučili za njega i utovarivač! utovarivač nas dođe 11 200 +PDV.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Lijepi traktori željko, nego kojeg ste JD-a prije kupili, malog ili velikog??
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
ljepe slike,moa neko i raditi :mrgreen: :mrgreen:

o tome kaj su odsječne se pričalo več ,to ti je stvar u browseru kojeg koristiš :blackeye
 
B

Bobo

Guest
velicina slika je kod mene dobra... stvar je kod tebe na racunalu... Jos neki clanovi su s tim imali problema, pa ce ti oni javiti kako su to rijesili...
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
M.M., ja vidim cijelu sliku!

Točno takvu istu cisternu imam i ja 3000l kaj ne?
Vrati sa stranicu ili dvije i budeš videl moje slike gdje vozim s 565 ista je ko i tvoja ''strou-mix'' :mrgreen:
 

M.M.

Član
Tu od
3 Stu 2008
Poruka
442
Inače koristim Mozillu, samo za forum koristim Internet Explorer jer se na Mozili ne mogu ulogirat...(ne znam zašto) i sad skužim da mi ovaj ne prikazuje cijele slike... :evil:

Šanana u pravu si, 3000 litara je, ista ko i tvoja :D . Da je veća nebi bilo loše, ali kupljena je kad nam je najjači traktor bio IMT 542 kojemu nije baš bilo svejedno vući ju po našim bregima...
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,586
Koristim Mozillu Firefox i na njoj su odsječene slike. Na onom Internet Exploreru koji dođe sa windowsom nebudu(barem kod mene) imenjače, dal koristiš novi internet explorer il onaj obični koji dođe sa windowsom?
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Fekalije ispuštaš :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

juxi

Član
Tu od
11 Pro 2007
Poruka
163
ŠANANA IMT 565 kaže:
Fekalije ispuštaš :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Neces mi vjerovati ali jedne godine sam par cisterni fekalije (septicka jama) istresao po livadi, prinos trave je bio nevjerovatan na tom djelu, ne sto je bio dobar prinos nego se potpuno izmjenio sastav trava, ali radilo se dosta gustom talogu, ovo na ovoj slici je cista voda :mrgreen:
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
al' bi vam ja svima nos natrljao što ispuštate te fekalije po potocima i jamama!! :evil:
 
Na vrh