• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IZVOZ GNOJA I GNOJOVKE

mali gazda

Član
Tu od
12 Sij 2012
Poruka
93
vidi se da se ne štedi na slami malo štednje na slami nije na odmet nebude treba tak često vozit gnoj a i traktori nejdu na vodu
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
u njegovom šoru ima garant puno žita a stoke manje pa se nastire do koljena:mrgreen::mrgreen:,meni garant bude falilo slame min 250 kockica:madmana::madmana:
 
K

Ketty

Guest
I mi vozimo gnoj svakih nekoliko dana i pomalo ga zaoravamo al slame bude i nama falilo pa kod ovih koje su slobodne čistimo svaki drugi dan i tak štedimo slamu. Ipak budemo morali kupovati, a već kupujemo i sjenažu. Užas!:madmana::madmana::madmana:
 
K

Ketty

Guest
Mi smo kupili rolo bale lucerne po 400kn od rođaka koji je isporučio zadnje bikove i više ne namjerava hraniti.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
znači račun mu nije bio ni u plusu,kakva je kvaliteta te lucerne,mislim dali ima puno kvarnog u bali
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
A kakve to ima veze s ovom temom?

naravno da nije imao računa,jer sjenaža je skupa hrana,i više štetna nego koristna za junad.
 
K

Ketty

Guest
Ma bale su OK a cijena je takva jer smo uzeli svih 25 komada koje je prodavao. Ipak smo rodbina, ne?!?
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Šparaj malo sa slamom,pa ovdje je više slame nego govana:rolfer:

Ma ima i govana, to je samo odozgora tako pošto je bila prva prikolica.

vidi se da se ne štedi na slami malo štednje na slami nije na odmet nebude treba tak često vozit gnoj a i traktori nejdu na vodu

Ja sam si slame nakupio dovoljno tak da nemam puno sekiracije, a stoka je na prvom mjestu jer od toga živimo, a i ja osobno ne volim da mi sve leži i pliva u govnima, ovak su lijepo krave čiste i uredne, a to što ima malo više slame u gnoju, razlog je jer su mi bikovi u malom tovilištu na dubokoj stelji, pošto veliko tovilište još nije dovršeno koje bude na rešetke, pa ima malo više slame, al nije bitno, gnoj treba, a vozim 200-300 metara od kuče pa nije nikakav problem.:lol:

u njegovom šoru ima garant puno žita a stoke manje pa se nastire do koljena:mrgreen::mrgreen:,meni garant bude falilo slame min 250 kockica:madmana::madmana:

Istina, dosta slame dobijem, samo da pobaliram i maknem s polja. Imam svoju balirku za kockice, a kolega mi napravi i nešto rolo-bala.:rolleyess::rolleyess:
Imam trenutno 15 komada stoke, ima dosta malih telića kojima se mora nastirat dobro jer su mali pa se ne špara, nije baš da se nastira do koljena al nastre se:weedman::weedman:
I to vam je uglavnom to.
 
Posljednje uređivanje:

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,902
[YT]http://youtu.be/NTmsSJaQwMc[/YT]

danas vozil na tritikale....
 
Tu od
31 Kol 2011
Poruka
308
evo i ja jucer vozio...:D
forum090.jpg

By claasceltis at 2012-02-19
forum089.jpg

By claasceltis at 2012-02-19
forum088.jpg

By claasceltis at 2012-02-19
forum087.jpg

By claasceltis at 2012-02-19
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
sve u redu ali mi nije jasno između mene i matije754dt ima nekih 10 km zračne linije a kod njega sve čisto a kod mene svuda snjeg:confused::confused::confused:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Danas sam kod kolege vukao Creinu 5300 l sa 565, pošto njegovi Zetori bili u remontu nešto...pa da ju ne kači na 539.
Slika1931.jpg

Slika1934.jpg

Slika1935.jpg

Slika1936.jpg

Slika1933.jpg
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Ajd neču sad nikaj komentirat za Zetor jer si več rekao:finga:

Ništa bez IMT..
 

Najnoviji postovi

Na vrh