• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IZVOZ GNOJA I GNOJOVKE

Tu od
31 Kol 2011
Poruka
308
evo od danas slike,vozimo na zemlju koja se nije obrađivala sigurno više od 10 godina pa smo i malo drva pukali van...:D
forum092.jpg

By claasceltis at 2012-02-27
forum094.jpg

By claasceltis at 2012-02-27
forum093.jpg

By claasceltis at 2012-02-27
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
poslje današnje vožnje gnojovke,ispiranje creine iz privatnog jezera (to je ustvari oranica) ;) :oops:
dsc01030ys.jpg


dsc01031m.jpg


[YT]http://www.youtube.com/watch?v=vKc4Okh8mic[/YT]
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,902
danas malo vozio sa Massey-om gnojnicu....;)
prvo čiščenje cisterne
DSC00672-2.jpg


pa onda vožnja
DSC00679.jpg

DSC00676-2.jpg

DSC00675-2.jpg

DSC00673-2.jpg

DSC00680.jpg

DSC00677.jpg
 
Posljednje uređivanje:

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Dobro se natalozilo u nju. Mi jedanput u 10 godina otvaramo cistit al nikad nema tak puno taloga.
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,902
ja svake godine obavezno čistim...to je sam tu tak nadebelo...ovdje na početku je bilo manje...
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Dost robe je bilo u njoj..

Tak je to kad cisterna nema sistem koji dodatno ispuhuje van cisterne talog:finga:

Vidim Matija uz MF se Case lako zaboravi..:)
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Odlicna kombinacija. :)
mislim da je doslo vrijeme da matija case promjeni nick u matija mf ;)
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,902
marko93
o da bilo je robe ,a čuj i puno se vozi.. prošle godine sam iveza svega blizu 700.000 l...
ne zaboravlja se Case....al sad da malo i Masseya vidim u djelu...

ŠANANA
a šta reči ide sa njom ko metak...uopče bez ikakvih problema, motor je agresivan nije ljen...i baš je super sa mf-om vozit , još pogotovo kad mu sad ugradim radio i rotirku...

dino

neče se mjenjati nick ne brini ostaje Matija Case
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Danas smo cijeli dan vozili stajnjak i sutra se nadam da ce bit gotovo. Ima i slika a ima i video samo toliko sam umoran da mi se neda sad sve to stavljat. Dok bude sve izvezeno. Vozimo po prilici iz daleka tako da se nemoze puno rundi dnevno okrenit. U pogonu su 4 kiperice i 2 straznja utovarivaca.
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
Dobro ste vi to utabali,sreća pa je suša,hehe..

Kako se pokazao novi utovarivač?Vidim da više grabi od onoga na TD-u. A nije li TD i malo prevelik traktor za taj utovarivač?
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
TD se bukvalno igra sa starim utovarivacem a malisan je suze ronio sa novim. Stari ima korpu 80cm i uzeli smo ga za ispomoc jer je bilo fest posla. Na novom je korpa 100cm. Dobro radi dok se sofer uigra al mlad je pa mu nije bilo tesko.
 
B

BAGERISTA

Guest
Kićo

Ja tražim temu,,,di su sklike.....i naša......:rolfer:
Nači utovarivač,,,več zamazan,,,e neka je,,bar češ ga probat,,i vidit kako se ponaša:shock::shock:,vidim da diže i nosi s lakočom,,,ova traktorčina,,,,samo sam primijetija i morat češ dobro pazit,,iza na cilindre kad ideš do prikolice,,,,,,jer dosta streše prema vanka,,,,,,,a ostalo za 10+....

Ajde nek te služi,,,,dobro i bez greške..:partyman::partyman:
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Baš sam razmišljao da moram napravit neke stranice na nju da mi više stane,imam pre jak traktor a malu prikolicu ;)

a kad smo kod pretovara,ovo je jedna od manje natrpanih tura,kak veli moj tata,dok je na polju,nek pada preko valjda,nek pada gdje hoce,hehe :rolleyess:
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Zato i popravljaš prikolicu 2-3 puta godišnje :madmana::madmana:
 

Najnoviji postovi

Na vrh