• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IZVOZ GNOJA I GNOJOVKE

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
uh,al debelo gnojiš,koliko komada na ral stavljaš?
i što češ sad s tim,preorat ili? neče ovako isparit?
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,902
na ral idem sa 3 cisterne....tak ču ostavit , neču ništa preoravati ili kaj več...nek ispari voda , ima govana dosta :roll: , sam sjetva na to...8)
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,181
Jucer i danas smo vozili gnoj, bilo je oko 18 prikolica..






da mi barem ovaj imt sa utovarivacom ima servo volan, dusu dalo.. ovako ti nakon dva dana nametanja ruke odpadnu, hehe..

 

fićona

Član
Tu od
29 Kol 2010
Poruka
512
ja sam jučer svoju krugericu pripremil za vožnju,i navečer me prehlada vlovila,valda sam gripu dobil :rolleyess:
a mogel sam danas zvoziti jedno 7-8 prikolica
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
@ivankc: Ovo je ubojita kombinacija,heheh... Kako ide 539 sa tom krugericom?To je 4tonka jel?
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,181
abrkili
hehe, kombinacija mi je super.. 539 ide dosta dobro s njom, jest da je malo premali za tu prikolicu i kad vozim na neku njivu gdje je brdovito, malo se propinje ali ne odustaje.. :D

claasceltis456
pa da pise 3.85 t, samo dok ju dobro natovarim ima na njoj i 5 t.. ;)
 
Tu od
31 Kol 2011
Poruka
308
e da znam kak to ide i mi ni znamo negda tovarit našu da se saki kut popuni i tak kaj se pozna dok pelaš...:D
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
je može se puniti svaka ali ako imate loš put ,razrovan ,nagnut ,pun rupa onda se moram zadovoljiti sa trpanjem malo iznad stranica,ja sam svoju tehnostrojku danas podmazao i molim boga da sutra padne kiša da počnem tek u ponedeljak voziti jer nije dobro počinjati posao na kraju tjedna:finga::finga::finga:
 
Tu od
31 Kol 2011
Poruka
308
pa mi imamo svakakvih puteva i odličnih i jako loših koji su skoro napol izorani jer ljudi imaju dvije zemlje koje su odvojene od puta pa kad oru dođe do puta plug malo nadigne tolko kaj ga ne z ora i odma u nastavak na drugu zemlju i opet na put spusti plug, haha...:D tak da se prikolica ljulja kad je jako puna...;)..a vidjet cemo nek samo još napada kiše dobro če doč za sjetvu kuruze, a i za pšenicu...:D
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Proso sam danas i vidio Sonaliku sa utovarivacem, nije mi se stajalo da te na dangubim. Ovdje gore vidim samo jednu sliku?
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,181
Ajkula, sto imt-a ne upregnes za utovarivac? On bi to s lakocom odradio..
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
fergi čeka lovu ,treba ga kalati po pola,uglavnom ima na njemu posla,dok prođe sjetva,treba skupiti nešto finanacija jer kad sa raspolovi uvijek se nešto nakoti za promjeniti a i niže gdje se trpa je rupčaga pa mi lakše sa ovim grebati po đubru
 

gmiža

Član
Tu od
19 Kol 2007
Poruka
410
137wm.jpg

By claasceltis at 2012-04-03

Koliko si prikolica vozio po rali, i s koliko mineralno gnojiva buš išo poslje, pretpostavljam da bude kukuruz posijan
 
Tu od
31 Kol 2011
Poruka
308
na hektar smo ti vozili oko 15 prikolica ili oko 45-50 tona na hektar...mozda i vise jer nismo previše punili prikolice dosta mokar gnoj bio pa nismo pretjerivali ali oko 50 tona sigurno na hektar s tim da poslje uopče ne bacamo ništa na zemlju..da kukuruz bude sijan..
 

Najnoviji postovi

Na vrh