• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IZVOZ GNOJA I GNOJOVKE

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
pa malo gnoja :)
dsc01197w.jpg

dsc01198rq.jpg
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,902
malo od jučer...:rolleyess:

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=YzbGflJVOD4[/YT]
 
Tu od
31 Kol 2011
Poruka
308
e sad kad smo vozili mi je trebalo nekih 5-8 minuta otprilike ti ja sad kažem, kad ćemo drugog peradarnika onda ću bas izmjerit pa ti kažem...vozili smo na jednu zemlju nekih 200m od peradarnika, i tata me napunil, ja otpelal na zemlju rastepel dosta brzo i kad sam se vračal on je več napunil drugu...:D...a nekad znamo kad ne zvozimo odma kako piliči odu onda se nam zna nakon par dana sve loviti po podu, onda ide malo dulje..
 
B

BAGERISTA

Guest
Stroj i ovo sprid i odzada,,,,,,,,,,:shock::shock:,,,koliko je ovo lit...
 
B

BAGERISTA

Guest
fergi čeka lovu ,treba ga kalati po pola,uglavnom ima na njemu posla,dok prođe sjetva,treba skupiti nešto finanacija jer kad sa raspolovi uvijek se nešto nakoti za promjeniti a i niže gdje se trpa je rupčaga pa mi lakše sa ovim grebati po đubru

Vidin ajkula,,,,,,,,poli tebe se dela punom parom,,,,,,,,,,,,,,pa sad tek vidija slike,,,,,,,,,,,,,,,,,ti dereš gore od mene,,,,,,,.
Nema ergela,,,,,,,,,svi u pogonu,,,,,,,,,.:partyman::partyman:
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
Fin ovaj MF stvarno makina nema sta, a i cisterna takodje
Kako si zadovoljan sa MF om?
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Jedan video iz treceg mjeseca

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=4Rn5PUgD3Yo[/YT]
 

salyn

Aktivni član
Tu od
25 Lip 2011
Poruka
348
lijepo to tebi ide.. :weedman:
i kolko ti negdje treba da počistiš cijeli peradarnik???
samo se ti baviš gnojem.. :weedman::weedman:
 

Najnoviji postovi

Na vrh