• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IZVOZ GNOJA I GNOJOVKE

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,075
Jasno, no mislil sam reći da bi vam trebale veće prikolice, a ne manji traktori ;)
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Nije potrebno,za naše potrebe su nama i ove dovoljne,godišnje izvezu cca 80 do 100prikolica u 4-5 tura i netrebaju nam neke tandemke od 8-10tona
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
S večom prikolicom nastaju samo i veči problemi, vjerujte mi!! :)

Tu više nema granica pa se čuda rade :) :)
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
eto,kolega dado je sve objasnio
jedna slika i od mene :icon_weed:
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,207
Danas se cijeli dan vozio gnoj, ovo je slikano vec predvecer:


Na nekim mjestima je bilo dosta mekano pa mi je poceo zapadati al srecom nije ni jednom zapao.. Jos da hoce sutra biti vrijeme da izvezemo kod djeda..
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,207
Nije, tu ide jos jedna letva u sredinu ali je pukao jedan seraf i valjci su ju savinuli pa sam vozio bez nje.. Budem ju poravnao i stavio nazad..
 

radul

Član
Tu od
28 Svi 2013
Poruka
788
Kako sluzi ovaj utovarivac?
Tako nesto bi meni odgovaralo, pa pitam, a cini mi se da nisu tolko ni skupi....
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Utovarivač je vrhunski i odradi sve (gnoj, pjesak, šljunak, rolo bale), ali treba i dobra hidraulika na traktoru, a onaj koji nezna radit kupuje novi poklopac hidraulike! :)
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,207
Sluzi dobro, samo malo oboli lijeva noga od kvacila na traktoru.. Stari je sad u dva dana natovario 17 prikolica i veli da ga lijeva noga dosta boli. Ja vozim, on tovari.. :D:

Utovarivač je vrhunski i odradi sve (gnoj, pjesak, šljunak, rolo bale), ali treba i dobra hidraulika na traktoru, a onaj koji nezna radit kupuje novi poklopac hidraulike! :)

Nama je pukel poklopac prije par godina, ali ga je majstor zavaril i opet dobro.. Inace traktor godisnje tovari oko 40 prikolica, i tak vec 20 godina. A i pred par godina se razletela cijela hidraulika na 539, sve smo stavili novo unutra, samo je pumpa ostala, njoj srecom nije nist bilo..
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Istina da, desi se, dosta trga taj utovarivač.
Ja fala Bogu nisam imal takvo iskustvo, nadam se da ni nebudem.
Mi delamo s 540, znalo je biti i do 100 prikolica godišnje, sve 5.
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,224
Utovarivač je vrhunski i odradi sve (gnoj, pjesak, šljunak, rolo bale), ali treba i dobra hidraulika na traktoru, a onaj koji nezna radit kupuje novi poklopac hidraulike! :)

To je problem samo na Imt-u. Ja sa Zetorom uopće nemam tih problema bio da radio sa Z6245 ili sa Z3511 ,a obično se radi sa većim da se brže završi.
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,224
A gledaj ako tako radis cijeli dan boli ce te vrat. Ali i ovo je dobro rjesenje tko nema prvi utovarivac.
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,207
A jos bolje rjesenje je onaj pauk utovarivac za gnoj.. Samo ako imas mjesta gdje mozes s njim raditi. Istima da on ne moze pokupiti sve do poda ali tu su rucne vile za to.. Ovako samo sjedis i igras se s rucicama. Ja bi si to htio jednom nabaviti.. A i s ovim naletnim svo dvoriste razgazimo.. Taj pauk mi se vise svida.
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
evo i kod mene se vozilo nedavno


Uploaded with ImageShack.us
3zqi.jpg

qu6f.jpg

nmv9.jpg

6i8x.jpg
 

Najnoviji postovi

Na vrh