• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IZVOZ GNOJA I GNOJOVKE

bhorv

Dobro znana faca
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,657
Nisi shvatio salu al ajd. Ako ti smeta sto sam izvezao speticku prijavi me. Kakva vremena muljanja. Koga sam ja muljao, i ostetio? Velike mi hvale od izvoza govana.
Prijatelju moj, ti očito ne svhvačaš da je ovaj forum javan,i time dostupan svima pa i inspektoru kojeg ti vrijeđaš svojom šalom neka šnjofa tvoju gnojnicu dal je voda ili nešto drugo. Ne shvačaš niti da ti sebe sam prijavljuješ objavljivanjem svog videa, a nakon toga umjesto da šutiš ti se još praviš heroj tko ti šta može. Razmisli malo i nemoj se vrijeđati na moj komentar jer on je dobronamjeran.
:drink:
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,519
U 5 min pregledavanja foruma nasao bi makar 50 nezaknitosti. Od nereg. prikolica, susjeda koji vrse jecam susjedu bez racuna i milijun drugih stvari. Nemojte bespotrebno plasit ljude. U redu je obavjestit o pravilima i zakonima. Plug je isao odmah iza cisterne i davno je to zaorano. Nisam ni ja lud da ostavim da hlapi. Ne vozim zato sto volim nego za svoju korist. I ti inspektori su ljudi pa ce valjda vidit da dobro gospodarim tim gnojem.
Hvala ti na brizi :(handshake):
 

borovicb

Član
Tu od
29 Velj 2012
Poruka
406
2ufj.jpg

jucer sam vozio gnoj. U akciji imt 565 i sip orion 40.
 
Posljednje uređivanje:

jugi

Član
Tu od
9 Lip 2013
Poruka
184
uh i ja to trebam dauradim nego cekam jesen tacnije oktobar :) pa kad ga zaorem ima bre da rodi kao nikad :) krave su mi holstajn, pa djubriva ima jako puno
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Nema joj se šta dogodit,kak ju povuče tak ju i izbaca na onaj takozvani odušak,i po pravilu ona nebi trebala povuči vodu u pumpu ako je sve u redu sa cisternom i pumpom i ako imaš sigurnosni ventil na pumpi.
 

ivan77

Član
Tu od
30 Ožu 2012
Poruka
35
Ako sam ja dobro razumeo dva puta tovaris isto djubre, da nije to malkice komplikovano :(think):?
 
Tu od
31 Kol 2011
Poruka
308
nee pa nemam dosta zemlje kamo bih navozio sav gnoj jer je kukuruz gore, a to smo navozili na zemlje koje smo kupili a ne splaća se mi otpelati jeno dvije tri prikolice po zemlji i opet kapcit kipericu pa na kup, a na jesen cemo sav taj gnoj koji je na kupu razbacat po zemljama i zaoravat ga, a i bolje je da malo odstoji gnoj da isprhni.
 

fićona

Član
Tu od
29 Kol 2010
Poruka
512
ja sam danas vozil gnojnicu i sutra gnoja,al nema policije,jedino ak te policija zaustavi onda ak bi bili kakvi problemi
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Naravno da postoje datumi. Od 1.9. je dozvoljen izvoz gnoja na parcele sad u jesenskom periodu.
 

Najnoviji postovi

Na vrh