• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IZVOZ GNOJA I GNOJOVKE

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,171
Ja vozim svakih mjesec dana, ali imam par parcela koje su blizu kuća i to je do mog tetka, a ostale su dosta daleko od kuća tako da nema problema :).
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,159
Ja imam dva jutra livade uz glavnu cestu i odmah preko puta je frizerski salon..
Nekad mi se frizerka znala buniti dok sam pustil gnojnicu, al vec duze vremena nije..
A kak ja bas nisam na TI sa zivcima da me jos pocnu j***ti za tu direktivu, mislim da bi nekome i pred ulazna vrata pustil..
 

masni 6200

Član
Tu od
18 Sij 2013
Poruka
67
Danasnja ranojutarnja voznja gnojnice prije posla,
viewer.php
[/URL][/IMG][/IMG]
viewer.php
[/URL][/IMG][/IMG]
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Jučer uslikano na brzinu u vožnji,lokacija Bjelovar,valjda je svježe našla kupca,još nisu ni kotači gore stavljeni,ogromna je a ne znam dali se tamo neki lik šalio ,kaže da je cijena 40 tisuća europljana,
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,171
Kako Zekanu lijepo stoji utovarivac :).


Imam i ja nešto gnoja za voziti, ustvari to je sve ono smeće što bacam iz jasala od krava, al nakupilo se toga nije dugo vozeno.
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,159
Zetorproxima, ti znaci ne nastiras sa slamom kravama i nemas krutoga gnoja?
Jel su krave na resetkama? Kako taj gnoj odlazi ispod krava u lagunu?
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,171
Da krave su na rešetkama. Gnoj odlazi u lagunu tako da svaki tjedan preko zime dovezem dvije cisterne vode i pustim i to sve ode u lagunu. A preko ljeta kad je rjeđe onda samo ide :).
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Jučer je ljepo išlo,danas probao i odma odustao,morao sam pola prikolice istres na hrpu onda sam izašo.
DSC_1022.jpg

DSC_1023.jpg
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Kakva je godina niko čudo da sam malo zaglavio. Dobro je dok propane samo jedan kotač,a kad propanu oba dva i počne se prikolica vozit po osovini onda je gadno potom nepomažu ni utezi.Probao sam jednu prikolicu izvest vidio sa nejde i ostavio sam se toga,nevrijedi silit.Traktor je dvaput okreno zapunio ripne i gotovo,istresi prikolicu na hrpu i ako se izvučeš sam imaš sreće,istreso sam samo pola prikolice na hrpu i izašo sam,jer ga nisam silio sa punom da propanem sa traktorom do kartera.

Danas sam vozio gnojnicu na livadu,cisterna upada do pola gume,mokro svugdje a mora se izvest.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Evo i par slika vožnje gnoja i gnojevke 20.02.







Probali su sa 565 vući malu đubretaru za vrijeme dok sam ja vozio gnojevku sa Sameom, ali nije išlo, morao sam ga doći vući. :)


Drugi dan sam nastavio voziti gnoj sa Sameom, a 565 je vrtio pumpu utovarivača :)






 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,171
Konačno se i ti primio posla [emoji14]. Daj kači tu cisternu za 539 [emoji14]. Ja moram ponovno voziti gnojnicu idući tjedan taman će se još malo prosušiti.

Jel brže natrpaš s tim grajferom nego sa naletnim utovarivačem??
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,418
Pa sigurno da s ovim brže natrpa, imao sam ja prije naletni i onda smo uzeli gramipov utovarivač, brže i lakše. Ja sljedeći tjedan krećem u izvoz gnoja, valjda će biti dosta 3 dana da izvezem sve.
 

Najnoviji postovi

Na vrh