• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IZVOZ GNOJA I GNOJOVKE

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Nema što 539 tražiti s tom cisternom u ovakvim uvjetima, čak ni 565 ne prolazi svuda.

A što se tiće grajfera, svakako brže s njim natovarim prikolicu nego s naletnim.
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,903
meni je bio rekord na dan 24 cisterne po 6000 l ..heh , mf se talio , ali samo gasss
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,245
Ja vozim i na manje relacije :). Imam 5,6 rali pašnjaka oko kuće i štale pa nije problem :).
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,438
Danas zapao, samo odjednom propao traktor, a vozim gdje je bila lucerna. Vozio cijeli dan i išlo dobro, i mislio još jednu odvesti i dosta za danas, a ono klinac. Zapao i ni makac. Probao sa 539 i ništa i onda došao jedan sa Zetorom 5011, ali smo i otkopali ispred kotača traktora i prikolice i jedva me izvukli.
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
I mi vozili ovaj vikend,nije uopce lose islo.
DkFN128.jpg
 

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,000
Di je got kakva uzbrdica suho ko barut,za ravnicu neznam jer ju nemam,isti vrag kak i najesen,dosta zbito,usput sutra idem u tvoje selo jer nitko neče majstoru vrta zorati pa ja idem.
 

karlo.bozic

Član
Tu od
27 Svi 2011
Poruka
703
On pretovara a ti jos nemas ni utovara. A vec je 2 dana prikolica nabgruntu... [emoji12] [emoji12]

Poslano sa mog GT-N7100 koristeći Tapatalk
 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh