• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IZVOZ GNOJA I GNOJOVKE

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Našao sam jedan stari video iz uslužnog izvoza gnoja, snimali me da nisam ni znao.:(devil):
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=ZTGK5gEaFGg&list=UU_Pptlm6-mx4e0XOUvQdRDA[/YT]
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
Našao sam jedan stari video iz uslužnog izvoza gnoja, snimali me da nisam ni znao.:(devil):

Da si znao ne bi se ovako zezao već bi to k'o od šale protero do gore :(rofl):
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Da si znao ne bi se ovako zezao već bi to k'o od šale protero do gore :(rofl):

hehe...e da sam znao ::icon_mrgreen::icon_mrgreen:ma moš ga da ne velim šta, tu bi sa 549 bolje izvuko gore, prednja vuča zlata vrijedi!
 

davor22

Član
Tu od
24 Lis 2009
Poruka
700
raskopo mu livadu i na kraju rupe napunio đubrom,odlično skrivanje štete,al ipak sve snimljeno :)
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
hehe...e da sam znao ::icon_mrgreen::icon_mrgreen:ma moš ga da ne velim šta, tu bi sa 549 bolje izvuko gore, prednja vuča zlata vrijedi!

Koliko je to tona prikolica? To da je jednoosovinka otišo bi on samo tako gore, ja na svoju 4 tone pošteno punim i Zetor ju svagdje vuče, a snage je kao tvoj 565, tu su si!
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
raskopo mu livadu i na kraju rupe napunio đubrom,odlično skrivanje štete,al ipak sve snimljeno :)

Hehe..jest da je video loš, ali ipak ovo je samo strnak na koji je tad navožen gnoj i za par dana je izoran :)

Koliko je to tona prikolica? To da je jednoosovinka otišo bi on samo tako gore, ja na svoju 4 tone pošteno punim i Zetor ju svagdje vuče, a snage je kao tvoj 565, tu su si!
4t je prikolica, i da, problem je malo u mekanom s njom, treba joj duplak i onda ide.
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
4t je prikolica, i da, problem je malo u mekanom s njom, treba joj duplak i onda ide.

A dobro po mekanom se ne bi trebalo ni voziti, sabijanje zemlje i to, imao bi ja i sa jednoosovinkom problema u mekanom, ali po takvom ne želim voziti jer tako zemlja pati..:(talk):
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Sve ja to znam, no ovo je bilo uslužno, čovjek me zvao i platio, tak da meni svejedno :)
Al baš interesantno, kad sam se popeo u taj brijeg dalje je išlo bez problema, nisu se ni tragovi poznali, samo taj uspon je bio meckav pa je zezalo.
 

Imt 542 De lux

Dobro znana faca
Tu od
28 Kol 2010
Poruka
1,143
današnja zanimacija...

[YT]v=o_a0pyBQ_vs[/YT]

DSC_0121.jpg

DSC_0123.jpg

DSC_0125.jpg

DSC_0126.jpg

matija gdje si kupio to koljeno na cisterni
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,224
Mala je naspram Zetora, a nije valjda da vrti pod njom!?

Ma vrti i to dosta. Ma kad je blato i kad je neko brdo ima on šta vući. A inače kad su normalni uvjeti tj. kad je suho vuče je 3511 bez ikakvih problema.
 

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
put, poljski put ili kako god, djeluje mi koda sipas gnojnicu na put, a ne na njivu, zato pitam! :)
mi za poljski put kazemo lenija!
 

Najnoviji postovi

Na vrh