• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Jadranko

J

Jadranko

Guest
Evo i mene napokon.
Uskrsno ferije je proslo 3 tjedna se jelo i pilo :lol: i sad smo opet u CH.
evo par slika i videa od tih strojeva sto sam pisao na pocetku.





 
J

Jadranko

Guest
Ovaj zeleni mini raus je za prodaju pa ako nekog zanima nek se javi.
sirina se moze stelati sa hidraulicnim klipom koljeg sam skinio jer nemam izvode na isekiju,ali je jos uvijek tu.
sirina je od 110cm - 150 cm marke heheh necete vjerovati RABBE WERKE :D
to sam dofurao za isekija al se malo zezno ovaj mu strojcek malo pretezak :D :D pa rekoh mozda ima kakav jaci,,tezi traktor koji to moze nositi. mozda neki Tomica ili tako nesto :lol: :lol:

i ove vilice od viljuskara su za prodaju jer mi samo smetaju pa ako nekog zanima nek se javi...

pozzzzzzzzzzz







 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Pozdrav druže!
Dobra ti je mehanizacija! 8)
Mečka mi se dopada...he he he... :lol:
Pozdrav Joe! :mrgreen:
 
J

Jadranko

Guest
stari freza sa maximalnih 2800 obrtaja na motoru a na kardanu je 750 razbija zemlju samo tako.110 cm sirine i dubine barem 10 - 12 cm.
kao sto vidite freza NE moze dublje jel je vec legla do onog dekla gdje ide lanac tako da mu je to maximum..

a susjed do njega bas je frezao sa 418 tomicom.
bilo me sramota da ga snimam reko sta ce covijek reci..
a ide sporo taj tomica moooj boze,a nozevi se tako spoooro okrecu a joooj majko moja :lol: :lol: :lol:

pozzz




[youtube:1rzbxltj]pbaVTJmwysU&feature=channel_page[/youtube:1rzbxltj]



[youtube:1rzbxltj]9vS9cPEUmaw[/youtube:1rzbxltj]


Ovdje kosi burazeru neki vocnjak pa reko hajde da ga malo snimim :lol:
100 cm sirine to je samo jedan noz kao u obicne kosilice 750 okretaja na kardanu i prva brza i pola gasa.


[youtube:1rzbxltj]g457ufDrB3g&feature=channel_page[/youtube:1rzbxltj]


[youtube:1rzbxltj]iwNw2uW0stw[/youtube:1rzbxltj]
 
J

Jadranko

Guest
joekiki kaže:
Pozdrav druže!
Dobra ti je mehanizacija! 8)
Mečka mi se dopada...he he he... :lol:
Pozdrav Joe! :mrgreen:
Mecka je moje godiste 78 a ide kao metak..uvezena je daleke 90 tih iz Svice i na godinu ce biti na prodaju.
pa ako te zanima heheheh javi se.
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Pozdrav druže!
He he...će se dogovorimo za Mečku...ako je povovljno...što da ne?
Ali dobro se tu frezuje...voleo bih da gurnem "nogu" u tu zemlju...da vidim krajnji rezultat dubine frezovanja... :lol: :lol:
A kod komšije što je radio Tomica 418...verovatno je radio uslužno frezovanje...jer ta freza ide 15-20cm dubine(kad radiš za sebe)!!! :lol:
Pozdrav Joe! :mrgreen:
 
J

Jadranko

Guest
joekiki kaže:
Pozdrav druže!
He he...će se dogovorimo za Mečku...ako je povovljno...što da ne?
Ali dobro se tu frezuje...voleo bih da gurnem "nogu" u tu zemlju...da vidim krajnji rezultat dubine frezovanja... :lol: :lol:
A kod komšije što je radio Tomica 418...verovatno je radio uslužno frezovanje...jer ta freza ide 15-20cm dubine(kad radiš za sebe)!!! :lol:
Pozdrav Joe! :mrgreen:

Ma nema problema javim ti kad bude spremna za prodaju.
ganjamo nekog sprintera pa kad nadjemo onda cemo ga prodat.
a Tomica je usluzno radio ali brate vuce se kao stara baba po njivi ajme majko :lol: :lol:

aj ziviiiioooo
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Pozdrav...
Tomica se vuko?...Pa nije valjda? He he he... :lol:
Ajd pa živioooo
Pozdrav Joe! :mrgreen:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,580
joekiki kaže:
Pozdrav...
Tomica se vuko?...Pa nije valjda? He he he... :lol:
Ajd pa živioooo
Pozdrav Joe! :mrgreen:
A kaj ćeš, fali mu bar jedan cilindar u odnosu na Isekija ;)
 
J

Jadranko

Guest
Ajde da se pohvalim.
U nasem voznom parku pored zeninog Ford Ka i Nasega Outlandera :D se pojavilo jos jedno vozilo :lol:
Ima 27 godina i 120.000 km i u top je stanju.
Sada koristim slobodno vrijeme da ga iznutra uredim po mome ukusu.
ali slike govore vise nego 1000 rijeci pa bitte schön :lol: :lol:




 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,580
Kaj si dal za tu "kantu"?
(rado bi imal nekaj takvo u svome dvorištu, ne mora biti s nišanom).
 

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
882
ZJ kaže:
Kaj si dal za tu "kantu"?
(rado bi imal nekaj takvo u svome dvorištu, ne mora biti s nišanom).

ne govori za njega da je kanta!!! Mercedes je kralj među takvim stvarima i može još nadživiti i tebe i mene!!! moj ujak je imao sličnoga takvoga,prodao ga je prije pet godina,a onda je bio star 32 godine i išao je kao lađa...
 
J

Jadranko

Guest
ZJ kaže:
Kaj si dal za tu "kantu"?
(rado bi imal nekaj takvo u svome dvorištu, ne mora biti s nišanom).

Kakva kanta o cemu ti pricas ????
Ti izgleda ne znas kakve su ovo masine :lol:
Pitanje je dali se to moze carinit u HR???
 

suljos

Član
Tu od
9 Tra 2007
Poruka
341
Jadranko kaže:
ZJ kaže:
Kaj si dal za tu "kantu"?
(rado bi imal nekaj takvo u svome dvorištu, ne mora biti s nišanom).

Kakva kanta o cemu ti pricas ????
Ti izgleda ne znas kakve su ovo masine :lol:
Pitanje je dali se to moze carinit u HR???

Moze,al da cekas jos 3 godine :lol: ,moram ja to sto skorije pogledati,da ti dam "strucno misljenje",ili da nabavimo plavca da lakse dise :roll:
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Ovo kombinacaija kamp prikolice i kamp vozila. Jel ovo sastavljano iz dva dijela?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,580
"kanta" se odnosilo na kućicu, a tak mi je svejedno na kakvom je podvozju, čak i da je Tamić...
Za tih 1000-1500km godišnje koliko bi mi trebal, mogel bi i motor s traktora seliti jednom godišnje...
 

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
882
ZJ kaže:
"kanta" se odnosilo na kućicu, a tak mi je svejedno na kakvom je podvozju, čak i da je Tamić...
Za tih 1000-1500km godišnje koliko bi mi trebal, mogel bi i motor s traktora seliti jednom godišnje...

pa daj kad si tak pametan,nađi mi motor od ovih novih automobila koji može napraviti 500 000 km bez da vidi majstora.... moj stari je imao mercedesa linije 123, 2.0 diesel 1983.god koji je imao 200 000km kad ga je kupio.... u 8 godina,koliko ga je vozio,napravio je nekih 200 000km,a motor nije bio pipnut!!!! i još se je najmanje pola vozio na ložu... i nakraju je prodan za 1000€ nekom mladom dečku kojega i danas vidim da vozi mečku,samo je dosta limarija prohrđala...
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,580
Mrki88 kaže:
ZJ kaže:
"kanta" se odnosilo na kućicu, a tak mi je svejedno na kakvom je podvozju, čak i da je Tamić...
Za tih 1000-1500km godišnje koliko bi mi trebal, mogel bi i motor s traktora seliti jednom godišnje...

pa daj kad si tak pametan,nađi mi motor od ovih novih automobila koji može napraviti 500 000 km bez da vidi majstora.... moj stari je imao mercedesa linije 123, 2.0 diesel 1983.god koji je imao 200 000km kad ga je kupio.... u 8 godina,koliko ga je vozio,napravio je nekih 200 000km,a motor nije bio pipnut!!!! i još se je najmanje pola vozio na ložu... i nakraju je prodan za 1000€ nekom mladom dečku kojega i danas vidim da vozi mečku,samo je dosta limarija prohrđala...
Pročitaj još jednom.
Nije ni važno. Tko danas vozi (novi) auto dulje od 5 godina? Osim toga, motor današnjih osobnih vozila nisu ni projektirani za takve kilometraže. Čemu? Osim toga, nisu (i nemogu biti) tak jednostavni kao motori stari >30 godina, pa jenormalno da se češće kvare (no rijetko mehanički, prije osjetnici i sl.).
 
Na vrh