• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Jagode

monika22

Novi član
Tu od
26 Velj 2016
Poruka
24
Jesu li clery I joli rane sorte?
Ja imam albu I asiju prosle godine su mi u isto vrijeme bile za berbu a
pretprosle je alba dosla tjedan dana ranije pa me zanima kakva je joly.
 

lorelao

Novi član
Tu od
8 Ožu 2016
Poruka
7
Moja baka je nekad sadila jagode mjesecarke. Sad ih je svega nrkoliko u vrtu ostalo ali sam od njih uspjela napraviti 30ak novih. Sad su te nove ojacale a tamo odakle sam ih izvadila stalno nicu nove.
 

siljo

Član
Tu od
30 Sij 2014
Poruka
56
danas ne radimo pada kiša, jagode napreduju još petnaestak dana i biće nešto za branje
 

Kulagic1509

Član
Tu od
3 Sij 2015
Poruka
113
da baš tako. Nije krupna kao asia, ali ima jako dobru aromu i ne muči ju tolko antraknoza.
Kod mene su antea i joly... Antea nekako bezukusna, "drvenasta", ali izuzetno izdrzljiva. Joly je slatka, super boje i krupnoce, ali je osjetljiva previse...
screenshot_129.jpg
 

siljo

Član
Tu od
30 Sij 2014
Poruka
56
Uuuuuuuuu. šta se radi ' kako napreduju jagode ......sisak i okolica ok još malo i tržnica za desetak dana
 

samko

Dobro znana faca
Tu od
19 Tra 2012
Poruka
1,417
Samo da se ispada ova kiša i da ne bude jaka. Vrijeme loše, a zrioba počela!
 

temptation

Aktivni član
Tu od
20 Ruj 2010
Poruka
1,250
Kod mene su antea i joly... Antea nekako bezukusna, "drvenasta", ali izuzetno izdrzljiva.
Ne razumijem zašto sadite bezukusne sorte jagoda i sa njima idete u maloprodaju...
Pa takve jagode (bezukusne) se mogu za bagatelu kupiti u bilo kojem šoping centru...
 

samko

Dobro znana faca
Tu od
19 Tra 2012
Poruka
1,417
Ja imam clery i jolly.

Te jagode u centrima osim što su bezukusne, tko zna koja su tretiranja obavljena i čime.

Ja sam ove godine jagode tretirao samo jednom i to Signumom. Za drugo nije bilo potrebe.
 

Kulagic1509

Član
Tu od
3 Sij 2015
Poruka
113
Ne razumijem zašto sadite bezukusne sorte jagoda i sa njima idete u maloprodaju...
Pa takve jagode (bezukusne) se mogu za bagatelu kupiti u bilo kojem šoping centru...

Kod mene su posadjene na 1027 m.n.v. pa su mi izdrzljive sorte bitne... Stigne sredinom sestog mjeseca, kad i u Prozoru, pa plasman nije problem...
Maloprodaja?? Dodje covjek, izvaga i plati... Pijace ocima ne gledam...

A nisam u centru, evo gore ima slika, planina Volujak, bez el. energije, gradske vode i saobracaja...
 

blackeye

Član
Tu od
22 Velj 2016
Poruka
80
Ja sam ove godine jagode tretirao samo jednom i to Signumom. Za drugo nije bilo potrebe.

Da li ima potrebe videces u berbi, ako bude vlazno vreme

Послато са U8815 користећи Тапаток 2
 

samko

Dobro znana faca
Tu od
19 Tra 2012
Poruka
1,417
A biti će još koje sigurno ali ove prve će biti najzdravije. Što je daleko manji broj tretiranja od onih uvoznih.
 

monika22

Novi član
Tu od
26 Velj 2016
Poruka
24
Ja ne tretiram s nicim osim bakra poslije ciscenja pa budu dobre.
Jako malo mi propadne.Imam postavljene niske tunele pa ih pokrivam kad je
kisa uglavnom pazim da ne pokisnu I za sad sam zadovoljna.
Mala je povrsina pa se stigne pokrit prije kise.
 

Najnoviji postovi

Na vrh