• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Jagode

samko

Dobro znana faca
Tu od
19 Tra 2012
Poruka
1,417
Meni je to sve nekako prerano, a ja ih necu odmah u gredice nema sanse, tu sam skolu davno platio. Mozda probam i preko srbije ali je problem sto meni treba mala kolicina a tu je granica i carinici te fitopatolozi.
 

Dioniz

Član
Tu od
6 Velj 2015
Poruka
61
Cijena predobra... idem ih zvat da vidim da li im je još ostalo.

Kakva im je kvaliteta sadnica za tu cijenu?
 

samko

Dobro znana faca
Tu od
19 Tra 2012
Poruka
1,417
Temptation hvala za info!! Tek sad vidim tvoj post. Nevjerojatno je da su me svi uvjeravali kako je fragaria jedini uvoznik.
 

Dioniz

Član
Tu od
6 Velj 2015
Poruka
61
Hvala Temptation! Inače zvao sam Drijen, a kao i ostali, ni oni nemaju više sadnica. Ali sam se dogovorio sa njima da mogu sam otići po sadnice u Italiju.

Bome, ako ovo ispadne dobro, brišem broj od Fragarie iz moba :(devil):
 

NewBee01

Novi član
Tu od
2 Sij 2014
Poruka
27
Ja sam zadnji paket uzeo , to jest platio frigo sadnice clery.....
a platio sam 16.7 htio sam albu ali više nisu nista imali
 

samko

Dobro znana faca
Tu od
19 Tra 2012
Poruka
1,417
Eto jos postoji sansa, javite se drijenu tko bi htjeo uzeti još.
 

temptation

Aktivni član
Tu od
20 Ruj 2010
Poruka
1,250
Meni je to sve nekako prerano, a ja ih necu odmah u gredice nema sanse, tu sam skolu davno platio. Mozda probam i preko srbije ali je problem sto meni treba mala kolicina a tu je granica i carinici te fitopatolozi.
A koliko ti treba sadnica?
Ja imam Joly i El Signore...
 

samko

Dobro znana faca
Tu od
19 Tra 2012
Poruka
1,417
Rješeno je, naručeno u drijena. Što se može isčitati iz posta poviše tvog. Mogu i drugi naručiti samo nek požure.
 

temptation

Aktivni član
Tu od
20 Ruj 2010
Poruka
1,250
Rješeno je, naručeno u drijena. Što se može isčitati iz posta poviše tvog. Mogu i drugi naručiti samo nek požure.
Super...samo mi je malo čudno,jer sezona naruđbi je završila i u Italiji je počeo Feragosto,a u tom periodu je nemoguće bilo što naručiti i kupiti...
Ja recimo moram čekati neku dodatnu opremu za njihov motokultivator,dok se ne vrate sa godišnjeg...
 

Monaco

Novi član
Tu od
19 Velj 2016
Poruka
1
Pozdrav svima!

Evo samo da vam velim kako sam dio jedne korporacije koja se bavi pakiranjem, pa ukoliko ima zainteresiranih za plastične posudice u koje se pakira jagoda, slobodno me kontaktirajte. S cijenom definitivno konkuriramo.
 

monika22

Novi član
Tu od
26 Velj 2016
Poruka
24
Pozdrav svima!
Da li ste poceli sa ciscenjem starog lista u jagodama?Poslje ciscenja kad ide prva prihrana?
 

siljo

Član
Tu od
30 Sij 2014
Poruka
56
Pozdrav svima!
Da li ste poceli sa ciscenjem starog lista u jagodama?Poslje ciscenja kad ide prva prihrana?

danas završili sa čišćenjem tj šišanjem ..poslije čišćenja zaštita..a prihrana moze samo kad vrijeme dozvoli ito tako i zaštita..

Kiša i vlažno vrijeme ti diktiraju prihranu i zaštitu tome se moraš prilagoditi iskoristiti

:icon_pidu:sunčane dane kada je list suh..:icon_pidu::drink:

koji dio Osijeka?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

monika22

Novi član
Tu od
26 Velj 2016
Poruka
24
Hvala na odgovoru.Ivanovac 15km od Osijeka.
Pokrila sam jagode mini tunelima jedan dio agrilom a jedan najlonom pa sam
mislila za vikend pustit prvu prihranu kroz sistem kpk nadam se da nije rano.
A sto se tice zastite pospricala sam s cuperblauom I to je to sta I'm Bog da.
 

siljo

Član
Tu od
30 Sij 2014
Poruka
56
Hvala na odgovoru.Ivanovac 15km od Osijeka.
Pokrila sam jagode mini tunelima jedan dio agrilom a jedan najlonom pa sam
mislila za vikend pustit prvu prihranu kroz sistem kpk nadam se da nije rano.
A sto se tice zastite pospricala sam s cuperblauom I to je to sta I'm Bog da.

monika neka sredstva koja si napisala odavno su nepoželjna u uzgoju jagoda
 

siljo

Član
Tu od
30 Sij 2014
Poruka
56
Ako nije previše mokro tlo onda možeš prihranu pustiti kroz sistem kpk znači nekakav omjer sa više phosfora zavisi koja gnjojiva koristiš i naravno koju količinu jagode imaš
 

monika22

Novi član
Tu od
26 Velj 2016
Poruka
24
Sta koristite na bazi bakra?Jos se ucim imam oko 1000 kom treca godina I 600 kom prva do sad su mi se dobro pokazale s obzirom da ih ne tretiram s nicim osim vec pomenutog.S obzirom na kolicinu I prinos nije los.
Koje sorte imate I gdje kupujete sadnice?
 

Najnoviji postovi

Na vrh