• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

JOHN DEERE 5820

J

jokapz

Guest
Ima moj kolega takog ima i slika tam u temi siliranje.
Traktor je zvjer ima snage nenormalno, okretan je, udoban za radit, brz , sve naj naj sam dosta troši al je radnik za 88konja čuda radi.
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
negdje u prvom mjesecu sljedeće godine bi trebala izaći nova 5030 serija, ako ti nije hića, pričekaj, trebao bi biti još bolji od ove serije
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
TX75 kaže:
negdje u prvom mjesecu sljedeće godine bi trebala izaći nova 5030 serija, ako ti nije hića, pričekaj, trebao bi biti još bolji od ove serije
ma nije mi hitno samo čekam kad da ga kupim dok skupim novce
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
jokapz kaže:
Ima moj kolega takog ima i slika tam u temi siliranje.
Traktor je zvjer ima snage nenormalno, okretan je, udoban za radit, brz , sve naj naj sam dosta troši al je radnik za 88konja čuda radi.
a kažeš da puno troši? jel znaš dal troši više od perkinsa 90ks?
 
J

jokapz

Guest
a kažeš da puno troši? jel znaš dal troši više od perkinsa 90ks?

Nismo mjerili da kažem točno al po mom mišljenju mislim da troši više. I jako je skupa nadoplata za opremu. Taj traktor mora jako puno radit da se isplati. Al šta je je stroj je pravi...
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
jokapz kaže:
a kažeš da puno troši? jel znaš dal troši više od perkinsa 90ks?

Nismo mjerili da kažem točno al po mom mišljenju mislim da troši više. I jako je skupa nadoplata za opremu. Taj traktor mora jako puno radit da se isplati. Al šta je je stroj je pravi...

al jebi ga nekako me vuče stara ljubav na mf-a svida mi se kakvog imaju krx i bogec. pravi traktor ko munja
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
kako kaže tx,pričekaj dok izađe 5030 serija,ali nemoj ju kupiti,nego opet kupi 5820 jer bi tad trebao biti jefiniji... ;)
a šta je je,svaki johnny mora ''rmbačiti'' non stop da bi bio isplativ.a sad ko' voli nek izvoli... 8) ja bi npr. izvolio! :D
 
T

the slavonian cowboy

Guest
ovakva dva traktora imamo mi u piku(nova).traktori su predobri,sada trenuto voze s njima grozde iz trnave.malisan vuce dvije pune prikalice od 7 tona.a da vidite kakva su tu kod nas brda.nemam rijeci za ovakav traktor genijalno
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
the slavonian cowboy kaže:
ovakva dva traktora imamo mi u piku(nova).traktori su predobri,sada trenuto voze s njima grozde iz trnave.malisan vuce dvije pune prikalice od 7 tona.a da vidite kakva su tu kod nas brda.nemam rijeci za ovakav traktor genijalno

znam ja ;)
pozdrav i dobrodošao :)
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
the slavonian cowboy kaže:
ovakva dva traktora imamo mi u piku(nova).traktori su predobri,sada trenuto voze s njima grozde iz trnave.malisan vuce dvije pune prikalice od 7 tona.a da vidite kakva su tu kod nas brda.nemam rijeci za ovakav traktor genijalno
dobrodošao stavi slike da vidimo mališane
 
K

kikoporto5820

Guest
Ja ga imam ima 1400 r/h i do sada bez ijednog kvara vučem snjim vogela trobraznog rešetkaste daske c plus 1020 i neču reči da se igra snjim ali ga vuče bez napora a zemlje kod mene nisu baš lagane
 
R

Renato5820

Guest
Zdravo ljudi ja sam se sad registrirao.

......Ja sam na jesenjskom sajmu kupio John Deera 5820...
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
Renato5820 kaže:
Zdravo ljudi ja sam se sad registrirao.

......Ja sam na jesenjskom sajmu kupio John Deera 5820...

pozdrav i dobrodošao 8)

daj nabaci koju sliku od ljute zvijeri
 
R

Renato5820

Guest
isti je kao onaj na onim slikama.samo šta moj ima naprijed utege...
 
A

agrocro

Guest
kupljen prije godinu dana..sada ima par takvih u selu..cekali smo uske gume za njega,,sluzi nam za sve i prezadovoljni smo! vuce 180 metara psenice bez ikakvih problema...
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
dobro nam došao! ;)

jd je stroj,nema šta,a taj 5820 mi se posebno sviđa!
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Ivane dobro došao, gledao sam večinu tvojih videa, dobri su, i blizu smo, ja sam iz Gradišta.
 
A

agrocro

Guest
Marko355 kaže:
Ivane dobro došao, gledao sam večinu tvojih videa, dobri su, i blizu smo, ja sam iz Gradišta.

hvala zemljaci na dobrodoslici..
ma da malo sam snimao..vecinu prije..evo sad u zadnje vrijeme snimao sam novi kombajn koji smo kupili nema ni mjesec dana. naime, rijec je o john deere t660 SA 6 slamotresa, 6,20 kosom i 480 KS..mocan stroj napravit cu post na kombajni!
 

Najnoviji postovi

Na vrh