• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

JOHN DEERE 5820

A

agrocro

Guest
TX75 kaže:
agrocro kaže:
kupljen prije godinu dana..sada ima par takvih u selu..cekali smo uske gume za njega,,sluzi nam za sve i prezadovoljni smo! vuce 180 metara psenice bez ikakvih problema..ev malo i videa..
8)

off
nego de mi reci, onaj 6620, isto vaš ? koliki gruber vuće za sobom?

da nas je..u 3 godine ima skoro 4000 radnih sati..s traktorom smo prezadovoljni, sa kuhnovim plugom 3 braznim se prakticki igra..tanjuranje, gruber, transport pretezno repe i to cijelu jesen i neki dio zime..tako da smo prezadovoljni omjerom ulozenog i dobivenog.

gruber je 2,5 metara
 
A

agrocro

Guest
agrocro kaže:
TX75 kaže:
agrocro kaže:
kupljen prije godinu dana..sada ima par takvih u selu..cekali smo uske gume za njega,,sluzi nam za sve i prezadovoljni smo! vuce 180 metara psenice bez ikakvih problema..ev malo i videa..


off
nego de mi reci, onaj 6620, isto vaš ? koliki gruber vuće za sobom?

da nas je..u 3 godine ima skoro 4000 radnih sati..s traktorom smo prezadovoljni, sa kuhnovim plugom 3 braznim se prakticki igra..tanjuranje, gruber, transport pretezno repe i to cijelu jesen i neki dio zime..tako da smo prezadovoljni omjerom ulozenog i dobivenog.

gruber je 2,5 metara

evo tu malo i nesto radim s njim..LoL
http://www.youtube.com/watch?v=7tciok8wBnE
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
agrocro kaže:
da nas je..u 3 godine ima skoro 4000 radnih sati..s traktorom smo prezadovoljni, sa kuhnovim plugom 3 braznim se prakticki igra..tanjuranje, gruber, transport pretezno repe i to cijelu jesen i neki dio zime..tako da smo prezadovoljni omjerom ulozenog i dobivenog.

gruber je 2,5 metara

i kako se ponaša sa gruberom?
ima mi kolega isto 6620se, strašan je a jednostavan.

btw.
ako si nešto zaboravio nadopisati u post, koristi tipku uredi
 
A

agrocro

Guest
TX75 kaže:
agrocro kaže:
da nas je..u 3 godine ima skoro 4000 radnih sati..s traktorom smo prezadovoljni, sa kuhnovim plugom 3 braznim se prakticki igra..tanjuranje, gruber, transport pretezno repe i to cijelu jesen i neki dio zime..tako da smo prezadovoljni omjerom ulozenog i dobivenog.

gruber je 2,5 metara

i kako se ponaša sa gruberom?
ima mi kolega isto 6620se, strašan je a jednostavan.

btw.
ako si nešto zaboravio nadopisati u post, koristi tipku uredi

da..jednostavnost ga bas opisuje!,,ovaj je takodjer SE i mogu ti reci da smo prezadovoljni samom mehanikom!
inace bratic radi vecinom na njemu i gruber ide u zemlju do grede..tako smo navikli i samo sto dublje!..traktor se odlicno ponasa..
 

Mireek

Član
Tu od
6 Ruj 2011
Poruka
388
Pozdrav!!! Friško sam kupio 5820 i na prvi dojam traktora je odličan!!!
Sad imam jedan problem, zanima me kakav bi plug bio za njega optimalan, imam pomalo tešku zemlju i neznam dal da uzimam dvobrazni ili trobrazni molim Vas savjete i preporuke!!!!! Hvala unaprijed!!
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Čestitke na prinovi,nabaci koju slikicu makine.
Plug bi mu bio najbolji 2x16 ili 3x12. Najbolje bi bilo da posudiš od nekoga plug pa da vidiš kak se traktor sa njime ponaša.
 
B

BAGERISTA

Guest
Čestitke na traktoru,,,i nek te služi dugo,,,,bez ijedne greške.......

Potpisujem od kolege prije mene post,,,,:supz:,najbolji način,da si sam vidiš nek ti neko posudi,,,ali kači na svoj traktor,,,i sqam češ vidit koji najviše štima,,,i tebi i zemlji...........;);)
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
kaj se snage tog traktora tiće ići će on s 3 brazde bez greške. jedino je malo lagan, pa bi mogao proklizavat. ali ostalo nemaš brige jaka je to mašina.
najbolje ti je zakapčiti 3 brzde okretč po mogučnosti, pa da vidiš kako će ić. a ako ti je zemlja malo teža okretać će ti lakše zabrazditi jer je ipak teži.
 

Mireek

Član
Tu od
6 Ruj 2011
Poruka
388
Hvala ekipo na odgovoru, poslusao sam vas i posudio od kolege 3x16 johnny ide bez brige, jedino kaj malo proklizava prednji kraj, al kupim jos 100 kg utega i problem rijesen, zasad midlim da nisam fulo....
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Hvala ekipo na odgovoru, poslusao sam vas i posudio od kolege 3x16 johnny ide bez brige, jedino kaj malo proklizava prednji kraj, al kupim jos 100 kg utega i problem rijesen, zasad midlim da nisam fulo....

Pridružujem se čestitkama..


Sa 100kg utega nečeš skoro ništa napravit,tu treba stavit 300-400kg naprijed i onda samo gas.
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
netreba previše siliti traktor s utezima. kasnije stradaju i gume i most i sve razhebeš na prednjem kraju. 100kg je sasvim ok bolje da malo prekrene nego da siliš. pa kad dobije lufta na kardanu ili diferencialu pa plaći srce.
na normalnoj zemlji su mu 3 brazde salivene.
samo ti budi s njim zadovoljan i napravi puno sati:supz:
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
John-Deere serije 5 serijski imaju i po 400-500kg utega...ovisi o opremi koju uzmeš.
 

Mireek

Član
Tu od
6 Ruj 2011
Poruka
388
moj mali za...b, plug je 3x14, malo sam se pogubio u svim tim brojkama....točno dado, moj sad ima 300 kg (kad sam ga išao gledat imao je na sebi 500 ali su bestragom nestali :?:) u knjizi sa uputstvima za rukovanje kaže da mu je maksimalna dopuštena težina utega 700 kg ja planiram vratit na 500 pa ćemo vidjet kaj će se događat....pozdrav

btw prodaje li tko rasipač kupujem pa reko možda ima neko tu????
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
Pridružujem se i ja čestitkama neka te dugo služi bez kvarova jbg. nisam bio par dana na forumu :axe:
Mireek ako nije problem moze koja slika JD-a koja je godina traktor, jel kupljen kodnas ili je iz uvoza
i na 5820 ide 500 kg (10 kom) tegova + 80kg nosać i nemaš brige ako metneš sve :mrgreen::mrgreen:
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,335
I ja se pridružujem čestitkama. 500 kg utega + nosač ti je najtaman. Ja imam 610 kila ( 10 utega od 50 kg i nosač 110 kg ) napred, pa se sa plugom osjeti malo da mu fali još koji uteg!
 

Mireek

Član
Tu od
6 Ruj 2011
Poruka
388
Hfala svima na čestitkama....traktor je kupljen kod nas, 2006 godina je a slike budem stavio kad ga malo "zlickam" ipak je sad u brazdi bio.....čim završim s tim i operem stavljam ga!!
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
Ajde gazde dajte nam koju slikicu u radu,da barem tako uživamo... :)
 

Najnoviji postovi

Na vrh