• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

JOHN DEERE 5820

D

drax

Guest
ovako se stavlja slika john deere

johndeere.jpg
:supz:
 

Mireek

Član
Tu od
6 Ruj 2011
Poruka
388
John deere prva vuča

Pozdrav, zanima me da li je tko imao problem s prvom vučom na John deeru..
Naime imam JD5820 i prednju vuču ne mogu isključiti, lampica mi blinda stalno, neznam koji je problem.
- krenuo sam od osigurača --- ispravan
- pa sam prešao na prekidač --- ispravan
sad bi trebalo pregledati đek od prve vuče al kak sam izgubio knjigu sa uputstvima ne znam gdje se točno nalazi, a ne bi ga našao ni za lijek...

svaka pomoć bi dobro došla, i za to gdje se nalazi đek ili neki drugi savjet, LP
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
Pozdrav, zanima me da li je tko imao problem s prvom vučom na John deeru..
Naime imam JD5820 i prednju vuču ne mogu isključiti, lampica mi blinda stalno, neznam koji je problem.
- krenuo sam od osigurača --- ispravan
- pa sam prešao na prekidač --- ispravan
sad bi trebalo pregledati đek od prve vuče al kak sam izgubio knjigu sa uputstvima ne znam gdje se točno nalazi, a ne bi ga našao ni za lijek...

svaka pomoć bi dobro došla, i za to gdje se nalazi đek ili neki drugi savjet, LP
Ne znam kako je na tvom jd ali na 4755 kad se ne može isključiti uvijek je kriva špula tj elektromagnet,da je iskopčan kabel ne bi uopće svjetlilo ništa.Treba ispitati špulu da li ima prolaz struje.Moja nova košta cca 400kn.
 

Mireek

Član
Tu od
6 Ruj 2011
Poruka
388
Ne znam kako je na tvom jd ali na 4755 kad se ne može isključiti uvijek je kriva špula tj elektromagnet,da je iskopčan kabel ne bi uopće svjetlilo ništa.Treba ispitati špulu da li ima prolaz struje.Moja nova košta cca 400kn.

Ma bio sam u kontaktu s jednim serviserom i NC, i on mi je rekao da je najvjerojatnije to, zato sam pitao konkretno za to, a kako se taj elektromagnet ispituje uopće???
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
Ma bio sam u kontaktu s jednim serviserom i NC, i on mi je rekao da je najvjerojatnije to, zato sam pitao konkretno za to, a kako se taj elektromagnet ispituje uopće???
Ispitaš ga običnim ohmetrom,ako je u redu mora imati nekakav otpor ali ne smije biti u kratkom spoju.Treba otpojiti kabel s špule i direktno mjeriti na izvodima iz nje.
 

Mireek

Član
Tu od
6 Ruj 2011
Poruka
388
Ispitaš ga običnim ohmetrom,ako je u redu mora imati nekakav otpor ali ne smije biti u kratkom spoju.Treba otpojiti kabel s špule i direktno mjeriti na izvodima iz nje.

Iskreno to ne da mi je švedsko selo nego znanstvena fantastika......al svejedno hvala
 

Zac540

Član
Tu od
10 Stu 2010
Poruka
604
Pošto ti je to nepoznato najbolje da odeš do nekog autoelektričara i on ti to ispita ommetrom,i odmah znaš dal je ispravno il ne
 
Tu od
6 Tra 2012
Poruka
36
Pozdrav, zanima me da li je tko imao problem s prvom vučom na John deeru..
Naime imam JD5820 i prednju vuču ne mogu isključiti, lampica mi blinda stalno, neznam koji je problem.
- krenuo sam od osigurača --- ispravan
- pa sam prešao na prekidač --- ispravan
sad bi trebalo pregledati đek od prve vuče al kak sam izgubio knjigu sa uputstvima ne znam gdje se točno nalazi, a ne bi ga našao ni za lijek...

svaka pomoć bi dobro došla, i za to gdje se nalazi đek ili neki drugi savjet, LP

tako je meni bilo, kod zadnjeg desnog tocka imas spoj za prednju vucu, malo ga promrdaj i radit ce, to se dogodi obicno kada zice negdje zapnu, tako je meni bilo od kukuruznjaka
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
malo akcije sa 5820 traktorom......da nebude da stalno stavljam IMT-ove, ali ovaj zeleni nije moj.......



 
J

jd5820

Guest
Mi ga imamo vec 5 god. ima 3400 rs i do sad nije bilo mikakvog kvara.. samo tako nek nastavi... prezadovoljni smo
 
J

JohnSteave

Guest
Here are really nice and most interesting post. I am totally agree with you and would like to say thanks to you that you share this post here with us. Keep sharing.
 
T

tomi6620

Guest
poz dobar izbor traktora njemačke je proizvodnje nije mexicanac ili neki talijan znači čisti švabo
zavisi za što bi ga uzeo i koliko novaca
ako je u pitanju manja obradiva površina nekakvih 50 jutara nečeš pogrješiti ali za veče površine treba ti ozbiljniji traktor
a što se tiče ostaloga traktor je primjenjiv u svim poslovima večinom ga veči farmeri koriste kao dopunski traktor špricanje, kultiviranje, bacanje gnojiva i manje poslove ali sigurno je da nečeš pogrješiti
 

eddo

Član
Tu od
24 Lip 2012
Poruka
79
218m.jpg
[/URL][/IMG]

evo na poslu, 5820 sa 3m maschio rd...


219m.jpg
[/URL][/IMG]

u prijevozu kukuruza...
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Ljepi strojček.Kako si zadovoljan sa njime,kolika mu je potrošnja pošto stari JD troši dosta,ima u selu jedan 6430 i nije baš zadovoljan potrošnjom
 

eddo

Član
Tu od
24 Lip 2012
Poruka
79
Ljepi strojček.Kako si zadovoljan sa njime,kolika mu je potrošnja pošto stari JD troši dosta,ima u selu jedan 6430 i nije baš zadovoljan potrošnjom

Strojček nažalost nije moj, od firme je u kojoj radim. Potrosnja mu je, ono, hmm, nebi rekel da je puno, cijeli dan sam radil rotobranom od 3m, 9 sati efektivnog rada na 2100 obrtaja, potrosil je trifrtal rezervara, i napravil oko 8ha.

Evo mali video ...
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=2q3BKFpRU4s[/YT]
 

Najnoviji postovi

Na vrh