• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

John Deere serija 5R

KAMIKAZA

Novi član
Tu od
5 Pro 2010
Poruka
24
Gledao sam i 5M a taj ti je skoro isti kao i agrofarm samo kaj na agrofarmu nema mogućnosti EHR i nekih drugih funkcija a kada bi nadoplaćivao na seriju 5M dođe ti skoro isto kao i serija 5R. Imam ponudu od Novocommerca na 52000 e za 5R sa prednjom hidraulikom i kardanom i pripremom za utovarivač a agrofarm sa takvom opremom bez EHR košta oko 35000 e.
 

ivan33

Član
Tu od
14 Ožu 2010
Poruka
286
5R bi trebao biti dobar, jer za njega govore da je "premium" traktor. Traktor je kao san
 

KAMIKAZA

Novi član
Tu od
5 Pro 2010
Poruka
24
Trebao bi mi i plug za takav traktor ali mi je lemken preskup košta oko 12000 e a khun je puno prihvatljivi oko 6000 e. Kako mi se čini da ću ipak uzeti jd i to 5100R. Morao bih otići još pogledat MF i Valtru pa da bude potpuna slika.
 

Ero

Član
Tu od
27 Svi 2008
Poruka
202
Trebao bi mi i plug za takav traktor ali mi je lemken preskup košta oko 12000 e a khun je puno prihvatljivi oko 6000 e. Kako mi se čini da ću ipak uzeti jd i to 5100R. Morao bih otići još pogledat MF i Valtru pa da bude potpuna slika.

Ništa ne razmišljaj što se tiče jonija i Novokomerca .Nisam gledao njegove karakteristike ali tu nemožeš pogrešiti. Joni je Joni a svi ostali su lošiji.
Nepodcjenjujem nikoga ali imam Jonija 6420 SE oko 3000rh i on je kao nov da nije sata nebi se reklo ni da je radio.
Četiri godine je star ali nemam riječi TO JE ROBA br.1
A što se tiče pluga imam i Lemkena Euroopal 5 o njemu i njegovom poslu drugi samo mogu da sanjaju. Taj plug je s pretplužnjacima s tri glave okretač i košta oko 10000 eura kupljen nov na sajmu u Gudovcu pre dve godine.
Napominjem da traktor Johan Deer s obzirom na kvalitetu je jedan od jeftinijih traktora, a o plugu ti nemoram ništa reći on je još jeftiniji .Kod mene je poorao oko 100hektara i kao da nije radio
Nemoj se puno razmišljati i ja sam obilazio mnoge kuće koje prodaju traktore i s novokomercom nisam ništa pogriješio napravio sam pun pogodak.
 

ikubba

Novi član
Tu od
24 Tra 2008
Poruka
8
da li itko zna jel kod 5080R,5090R,5100R,jedina razlika u softweru ili postoji još nekakva razlika npr.(pojačani dijelovi mijenjača ili dijelovi motora recimo pojačane stubline ili bregasta ili nešto drugo)
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
da li itko zna jel kod 5080R,5090R,5100R,jedina razlika u softweru ili postoji još nekakva razlika npr.(pojačani dijelovi mijenjača ili dijelovi motora recimo pojačane stubline ili bregasta ili nešto drugo)

evo imam katalog od serije 5 ispred sebe al nikakve razlike nemogu nać sve je potpuno isto kod sva 3 traktora R serije
a što se tiče djelova motora toga nema
 

ikubba

Novi član
Tu od
24 Tra 2008
Poruka
8
evo imam katalog od serije 5 ispred sebe al nikakve razlike nemogu nać sve je potpuno isto kod sva 3 traktora R serije
a što se tiče djelova motora toga nema

ma znam imam i ja katalog i to nemožes nači u njemu,sa kim god sam pričao svi kažu da su to potpuno isti traktori ,a pomoču softwera mu reguliraju konjske snage i okretni moment
 

Ruddy

Član
Tu od
17 Ožu 2009
Poruka
212
..eto jedan kolega je kupio i stigla mu je doma 5090r serija full oprema 50 km i tako dalje,inače čista sitnica 57000 eura....
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Jel to cijena sa PDV-om?
Daj odi poslikaj to,da vidimo strojku -_-
 

Ruddy

Član
Tu od
17 Ožu 2009
Poruka
212
john deere 5090r
























...ima i koja slika kod zastupnika,nisam ga puno pitao gdje ga je kupio,a slike iz unutrašnjosti ću naknadno stavit kad se budem čuo s njime,jer nije iz sela....
 
Posljednje uređivanje:

mrcina007

Član
Tu od
14 Lip 2009
Poruka
201
Već je puno puta pisano kako se stavljaju slike na forum a da su odmah vidljive.
U ImageShacku se kopira forum link koji se nalazi pod Embed this Image.
Znači nema nikakav dodatan posao nego se samo kopira taj link umjesto onoga kojega ste vi kopirali.
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
taj traktor je pravi stroj :prayer::prayer:
el ga je kupio kodnas u HR kod kojega zastupnika :confused: ili negdje vani
 

Ruddy

Član
Tu od
17 Ožu 2009
Poruka
212
taj traktor je pravi stroj :prayer::prayer:
el ga je kupio kodnas u HR kod kojega zastupnika :confused: ili negdje vani

...da 50 km/h,inače kaže za prskanje,sjetvu,malo transporta, inače ima zetora 5211,proxima 7441,ursus 1634 i đonija 4799 ili tako nešta uglavnom 200 konja...
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
U mom šoru uplačen jedan novi JD 5100R kod Novocomerca, očekujemo ga u 12 mj. :)
 

Najnoviji postovi

Na vrh