• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

John Deere serija 5R

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
John Deere 5R

eo jedan zanimljivi
zamjena za seriju 5020

1229592484_4.jpg


http://www.lagerhaus.at/?id=2500,5009985,4000087,,eF9QSUNUX05SWzBdPTEmaW5saW5lPTI=
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
Re: John Deere 5R

u čemu je razlika između 5020 i 5r? :scratch samo u broju ili ima još nekih preinaka :?:
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
Re: John Deere 5R

nema velike razlike,samo u nekim finesama.. 5020 je bila relativno nova serija,pa je 5r serija došla kao točka na i...je da su skupi,ali užitak je raditi s tako nečime.siguran sam u to.za mene samo daleeeki snovi,vjerojatno i nedosanjani.. :roll:
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Re: John Deere 5R

kikic MF kaže:
u čemu je razlika između 5020 i 5r? :scratch samo u broju ili ima još nekih preinaka :?:

Najveća je razlika u tome što novi ima Common rail motor.
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
Re: John Deere 5R

abrkili kaže:
...siguran sam u to.za mene samo daleeeki snovi,vjerojatno i nedosanjani.. :roll:

nemoj reći dva puta...
 

Ruddy

Član
Tu od
17 Ožu 2009
Poruka
212
Re: John Deere 5R

inace ne volim john deere traktore ali ovaj spram serije 5020 je prava stvar ,jeste malo skuplji ali ako budem kupovo traktor kupujem seriju 5r 100 ks
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
Re: John Deere 5R

jesu li ga tako lijepo složili europljani ili netko drugi?
 
H

Hurlimann86

Guest
Re: John Deere 5R

Jako dobar traktor i ima užasno puno snage.
Kupio ga jedan farmer u našem kraju on je kupio naj slabiji u seriji od 86 ks ali traktor je fenomenalan, na njemu još ima i utovarivač.
Stvarno ljep traktor mogu reči :D
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
Re: John Deere 5R

josip123 kaže:
jesu li ga tako lijepo složili europljani ili netko drugi?

švabe :)
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
Re: John Deere 5R

bolje da ni ne pitaš al sigurno dosta visoka kako traktor lijepo izgleda. jest da sam ljubitelj mf-a :D ali ovaj jd uopče na oko nije loš :D a mislim i za đep :mrgreen:
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
Re: John Deere 5R

kikic MF kaže:
bolje da ni ne pitaš al sigurno dosta visoka kako traktor lijepo izgleda. jest da sam ljubitelj mf-a :D ali ovaj jd uopče na oko nije loš :D a mislim i za đep :mrgreen:[/quoteiako neznam cijenu ovoga jd mislim da su jd traktori prije bili nepristupačniji nego sada.
 
J

John Deere8300

Guest
Re: John Deere 5R

Nije los traktor ali mu je hidraulika ekvivalentna imt-u.ako je neko zainteresiran da vidi hidraulicnu pumpu od 5x20 neka se javi.
 

KAMIKAZA

Novi član
Tu od
5 Pro 2010
Poruka
24
Zapeo mi je za oko ovaj traktor pa ako netko ima kakvih saznanja o njemu molio bih ga da ih podijeli sa mnom.:finga:
 
H

Hurlimann86

Guest
Ima ga jedan farmer u našem kraju 88ks sa orginal jd utovarivačem i ful opremom, a sad dojmove i kako ga služi ne znam.
 

KAMIKAZA

Novi član
Tu od
5 Pro 2010
Poruka
24
Ja ga isto namjeravam kupiti jer želim proširiti posao pa mi treba traktor od 100 ks pa me zanima da li je bolje uzeti jd ili agrofarma 420.
 
Na vrh