• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

JOHN DEERE

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
jel se to meni čini ili se na 0:49 vidi da je kabina udaljena od haube 5cm, uopće mu ne paše, a i od odozada mu je kraća, isti vrag kao da si kabinu od Torpeda nabio na IMT.

pa tako je i na R seriji odvojena kabina
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
889
ali nije baš toliko, na 3:50 se vidi još bolje, jbš Johnija ako ne mogu stavit kabinu cm-2 od haube a ne 10, tu se može mačka provuć koliko ima mjesta.
 
J

Jose

Guest
I vjerojatno sa razlogom!



Kabina je odvojena zbog toga jer se prenaša manje temperature i hrupa v kabino. A i u primjeru ako je kabino vzmetena treba njesta, da se kabina lahko niha.

Upam, da me boste razumjeli. Dolazim iz slovenije.

Lp, Jože
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
Pa gle, da imam takav traktor, nebih se baš obazirao na to.

:prayer: pa da ni najmanje se nebi obazirao na to, meni bas dobro izgleda, a jel ima neko kakvih saznanja kad ce bit dostupan na našem tržištu
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,338
Inače Jože dobro kaže.
Tu i mora biti razmaka ako je kabina sa zračnom suspenzijom da ima mjesta za gibanje.
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
danas sam u VT na sajmu pito kad ce kodnas na trzistu bit 6M serija dostupna pa kazu tek najesen :supz::supz:
 

SteveO

Član
Tu od
16 Velj 2007
Poruka
244
Inače Jože dobro kaže.
Tu i mora biti razmaka ako je kabina sa zračnom suspenzijom da ima mjesta za gibanje.

Jel to oni po novom imaju i zracnu kabinu kao Fendt ? Dosad je bila hidraulična.
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,338
E neznam, pod zračnom mislio sam gibljivom kabinom, malo sam se krivo izrazio.
 

SteveO

Član
Tu od
16 Velj 2007
Poruka
244
Ma kao i na 6020, sa onim burićima u kojima bude stlačen neki plin. Ali Fendt ima valjda bas pravo zračno amortiziranu kabinu.
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
Dečki oprostite kaj vas prekidam..dakle pošto tražim stražnje felge 38" a čul sam da od nekih JD-a pašu..felge trebaju imat 8rupa a razmak nasuprotnih rupa je 205(20.5)..pa ako možda znate koji model ima takav raspored rupa na felgama..
 
Tu od
26 Sij 2012
Poruka
150
moj JOHN DEERE 2850 :D

dsc00466zr.jpg
 
N

nenad19

Guest
Mislim da i u srbiji vec se moze naruciti, a kada stize to ne znam
 

SteveO

Član
Tu od
16 Velj 2007
Poruka
244
Dečki oprostite kaj vas prekidam..dakle pošto tražim stražnje felge 38" a čul sam da od nekih JD-a pašu..felge trebaju imat 8rupa a razmak nasuprotnih rupa je 205(20.5)..pa ako možda znate koji model ima takav raspored rupa na felgama..

Pašu ti sa John Deere serije 6000-6010-6020-6030, znam da pasu sa onih sa 4 cilindra, ne znam dal su isti na onim sa 6, prednje nisu jer imaju 10 šarafa i veče glavčine na 6 cilindara. Promjer rupe na zadnjim točkovima je 153mm pa vidi i to koliko ti treba da bude.
 

Stjepan1234

Novi član
Tu od
25 Sij 2013
Poruka
6
neznam di da kaj pitam i koga al imam ovakav problem imam starijeg john deera model 510 1968 prije par dana mi je upalio i ugasio se koda nema goriva i odonda ga nemogu upaliti svi filteri pregledani izvadio dizne i vani ih spojio na bosch pumpu gorivo šprica u magli kak treba probao sam i start sprej al traktor ne daje znakove života kaj bi moglo biti
 

zcepic

Član
Tu od
17 Tra 2011
Poruka
369
neznam di da kaj pitam i koga al imam ovakav problem imam starijeg john deera model 510 1968 prije par dana mi je upalio i ugasio se koda nema goriva i odonda ga nemogu upaliti svi filteri pregledani izvadio dizne i vani ih spojio na bosch pumpu gorivo šprica u magli kak treba probao sam i start sprej al traktor ne daje znakove života kaj bi moglo biti

ili nema kompresije ili mu se red paljenja poremetio
 

Najnoviji postovi

Na vrh