• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

JOHN DEERE

Tu od
26 Sij 2012
Poruka
150
evo jos jedna :)

dsc00152hy.jpg
 

noviuposlu

Član
Tu od
7 Tra 2011
Poruka
759
oprosti ako smijem primjetiti, ovdje za pogled ne da smeta samo auspuh nego ima još i filter te ovo od vrata kako su napravljena :D
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
ma sigurno mu ne smeta baš ni auspuh a ni filter jer znam kak je bilo kod mene...ipak nisu to neke debljine cjevi kaj bi moglo smetati za preglednost...
 

eddo

Član
Tu od
24 Lip 2012
Poruka
79
A i sve je u ravnini tak da opce ne smeta... barem meni dok radim sa 3650, isto ima tako...
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
bome se privikneš... nakon nekog vremena več ni ne obračaš pažnju na njih..i kolko manje vidiš?? max 10 cm a tih 10 cm ispred ti ni ne znači nekaj...
 
Tu od
26 Sij 2012
Poruka
150
bome se privikneš... nakon nekog vremena več ni ne obračaš pažnju na njih..i kolko manje vidiš?? max 10 cm a tih 10 cm ispred ti ni ne znači nekaj...

mali nemas poima kako je kad po cesti vozis!!!!!!!!
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
nemoj biti previše siguran da neznam kak je to..vozil sam JD-a koji je isto tak imal i auspuh i usis a i steyra 150 ks sam imal samo kaj je on imal malo niže tu gljivu na usisu...i videl si čist solidno ispred..
 
Tu od
26 Sij 2012
Poruka
150
nemoj biti previše siguran da neznam kak je to..vozil sam JD-a koji je isto tak imal i auspuh i usis a i steyra 150 ks sam imal samo kaj je on imal malo niže tu gljivu na usisu...i videl si čist solidno ispred..


al si ne vozil toga staroga kak su 3650,2859...
ne vidi se bas,pjesaci i to sve...
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
al si ne vozil toga staroga kak su 3650,2859...
ne vidi se bas,pjesaci i to sve...

ma ovaj je bil sigurno oko 80-tog godišta a koj tip neznam ali uglavnom oko 140 ks je..mislim da bolje smeta na kabini ovaj u sredini...
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Ova svjetla gore na masci su mi tako ružna,6 puta bi bolje izgledalo da su dolje.
Ali ovako je sigurno i više nego praktično zbog priključaka naprijed.
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
ni meni se ne sviđaju ta svijetla gore...@masni...nemoj citirat slike bezveze...a ovak kombinacija je odlična
 

Najnoviji postovi

Na vrh