• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

JOHN DEERE

skladistar

Član
Tu od
26 Kol 2007
Poruka
504
Beba :)



IMAG0404.jpg


IMAG0403.jpg
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,212
Jučer kod utovara gnoja mi je blinkala lampica usklicnik i okolo zuti kvadrat okrenut za 45º
a poslje se ugasila...kaj bi to moglo bit?

u pitanju je 6100
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,965
To ti je znak da ga više ne voziš, jer se bu pokvaril.
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
Nakon kaj si ga ugasil i ponovo upalil onda se ugasila ili samo ovak u radu
 

massey595

Član
Tu od
28 Stu 2012
Poruka
822
Koliko sam čuo da su sad traktori u marketu dobri tak mi je rekel covek iz topmaxa makar i kolko je njima za vjerovati
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,965
Nema puno veze s trgovcem, već sa pojedinim komadom traktora. Tko zna kakve je probleme (novi) imal, kak je održavan i kome je bil v rukama.
Rabljeni traktor se ionak kupuje "na oko", pa nigdar neznaš kaj te bu dopalo (istina, i na novima je tak, samo kaj ima bar kakvu-takvu garanciju).
 

massey595

Član
Tu od
28 Stu 2012
Poruka
822
Istina ali on kad kupuje zna kaj je kupil handleri mu kažu kaj mu je sad ak je pošten to bu promjenio i bok a vecinom dobi samo novu farbu i tapaciranje i nkj malo da se pokrpa baš kaj se vidi i teraj
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,212
Nisam ga gasil...natovaril sam đubretarku zakopcal ju i na polje s njom
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
Kak je sad se smirilo ili?Sve ti je radilo kad se to dogodilo ili je bila jos kakva greska.Moguce da se je dek zdrmal kakvi ili da si je doni nekaj zamislil he he.
 

Najnoviji postovi

Na vrh