• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

JOHN DEERE

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
nema tu nikakvih par stotina eura,majstor koji moze nekaj takvoga popravljati te za te novce ni ne pogleda...
najpametnije bi ga bilo prodati dok jos ide...

Da prodati ga i onda,problem se nebu rjesil,moze kupiti samo vece gov*o nego kaj ima i jos usput zeznuti covjeka koji bi ga kupil opet.Ako je imao para da ga kupi jer mu treba za par krava,onda ima i para da ga slaze.Nisam siguran da se taj doni moze kalibrirati :icon_e_confused:
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
ja bih ga prodal,a kaj bude se kod drugog gazde dogodilo,to je njegov problem. Moze biti da je neka sitnica u pitanju,al se takvi traktori vecinom pretvaraju u rupe bez dna,taman rijesis jedan problem,pojavi se drugi,i tak u nedogled... Ne bi bil ni prvi ni zadnji,nazalost. A ako covjek hoce šarafiti,nitko mu to nece zabraniti.
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,483
Kalibracija mjenjača.... za početak.

Nek vam član NEWHOLLAND objasni koja je razlika u šaltanju na TM-u nakon kalibracije. :(y):

Nakon cuckanja kako tino i objasnjava nastupa harmonija :(happy):

I tu se razvezla cijela rasprava oko jednog subjektivnog misljenja... Nek zovne servisera, mozda ce tako ici jos tisuce sati...
 

motohod

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
787
Hmmm.... najprije bi bilo da je vozač (Tino) nešto zajebel pa su se počele paliti žute lampice i cukanje.

:icon_weed:

Kopirani vic:

Ide Mujo da kupi mercedes. I kupi ga. Vozi se on kad ono ode mjenjac. Došo Mujo u trgovinu i opet kupi novi mercedes. Vozi on tako kad ode mjenjac i na novoj mečki.
Mujo:
- "Jebo vas vaš mercedes. Nisam došo ni do Sarajeva a raspade se mjenjac u tri P.M."
Šef dučana:
- "Al' gospodine. pa to je ne moguće. Ipak je to mercedes, a ne trabant ..."
Dadnu Muji (garancije radi) novu mečku, al' sad se ide voziti sa njim šef (od dućana) i kaže mu:
- "Pričaj mi sve podatke koje imas dok vozis."
Mujo:
- "Prva 40, druga 80, treća 120, četvrta 140, peta 180 a sad rally. (prebaci u rikverc)"
Bum tras pah. Raskopo se Merđo u tri P.M.!!!
Mujo:
- "Jes vido ba, opet puklo mjenjac."

:(giggle):
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
:icon_lol::icon_lol::icon_lol: uh pravi je.:(y): Tino daj si pital za ulje garant je cisto:(happy): ,poznas kakvog majstora,zovni ga nek on to provjeri.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,212
Kad gledamo realno,ko ti ima u zagorju Bambija,koji mehanicar se razumije u to?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,958
Prikolica mu je baš primjerena...bolje bi meni pasala :D
 

FeLiXxX

Aktivni član
Tu od
6 Pro 2010
Poruka
1,037
Tu su bacili neki usisivac pa usisavaju list koji sad opada vec par dana ga gledam kako ide po magistrali cini mi se da je dosta brz :^):
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
Procurilo mi ulje na prednjem reduktoru na 3650 ...Jel neko mijenjo te semeringe da zna koliko košta da se to sredi ??????
 

Pilic

Novi član
Tu od
24 Ožu 2011
Poruka
17
Dali ima neko kakvog iskustva sa John Deerom 6125R???? Pošto mi je u planu kupovina takvog traktora.........
 

IMT555

Član
Tu od
11 Srp 2013
Poruka
825
To je cijena valjda izražena u eurima, vrijedi ovisno o stanju od nekih 70 pa do 100 tkn.
 

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,000
to je s nekog kombinata tak da ni nebre preveč veliku cijenu dobiti
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,844
Cijena ti je u eurima,a i kaj bi vise stel :^):

Izgleda da je čovjek tu na forumu pa sad prebacio na eure, bilo u kunama, 10000 kuna, vidi koliko pregleda ima.
 

IMT555

Član
Tu od
11 Srp 2013
Poruka
825
Ma nemora značiti, možda mu je administracija sa njuškala poslala mail da mora izraziti cijenu u kunama.
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,891
piksiranje tls-a na 6910 ,ovo je od ljetos (sam svoj majstor)

riješeno jednostavno za nekoliko 10-tak kn
 

Prilozi

  • WP_000851.jpg
    WP_000851.jpg
    42.4 KB · Pregleda: 300
  • WP_000852.jpg
    WP_000852.jpg
    40.4 KB · Pregleda: 291
  • WP_000853.jpg
    WP_000853.jpg
    55.8 KB · Pregleda: 309
  • WP_000854.jpg
    WP_000854.jpg
    38.6 KB · Pregleda: 288

Najnoviji postovi

Na vrh