• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

JOHN DEERE

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,270
Teško sam se dal iz njega van,ko malo dete :icon_weed:
Fali mu još ta jedna brzina,meni se žurilo po mamu ić a on za inat nejde više od 30 :D:

15876_838693856177106_1502762322270762961_n.jpg
 

adonis basser

Aktivni član
Tu od
26 Velj 2013
Poruka
1,223
A za kaj ti to sve služi??

samo gnojovku iz lagune vozim s time .

Kakva mrcina! To se u kokošinjcu okrene! Imaš li tak puno svojeg za voziti,ili i uslužno radiš?

Svojeg imam oko 2000 m3 godišnje za voziti i to za dva do tri tjedna riješim.
Uslužno ne delam nikaj pa tak ni sa tim strojem. Jedva svoje stignem za napraviti, kad se baviš stočarstvom i ratarstvom nemaš vremena ni ženu za Valentinovo nekam odpelati :(mm):
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,001
Svojeg imam oko 2000 m3 godišnje za voziti i to za dva do tri tjedna riješim.
Uslužno ne delam nikaj pa tak ni sa tim strojem. Jedva svoje stignem za napraviti, kad se baviš stočarstvom i ratarstvom nemaš vremena ni ženu za Valentinovo nekam odpelati :(mm):

Uživo zgleda puno veče nego na sliki,pogotovo dok zletiš tam u jalkovcu na glavnu cestu.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,203
Svojeg imam oko 2000 m3 godišnje za voziti i to za dva do tri tjedna riješim.
Uslužno ne delam nikaj pa tak ni sa tim strojem. Jedva svoje stignem za napraviti, kad se baviš stočarstvom i ratarstvom nemaš vremena ni ženu za Valentinovo nekam odpelati :(mm):

Ma ako je prava žena,razmela bude... :) Kolko to čudo ima konja,i kolko ide na sat?
 

adonis basser

Aktivni član
Tu od
26 Velj 2013
Poruka
1,223
ima 190 konja ali je jako spora, 20 km/h ide. bila je još sporija ali smo je malo na bosch pumpi "navinuli". kad sam je kupoval tip je rekle da ide 35 na sat . nisam mogel probati jer je motor bil u banani. kad smo ga slozili onda tek vidli da je spor.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,203
Ta sporost se ipak valjda nadoknadi s velikim spremnikom,i ne treba ti traktor... Ovaj prednji kotač ima pogon?
 

adonis basser

Aktivni član
Tu od
26 Velj 2013
Poruka
1,223
Je, najveća je prednost kaj ne trebam traktor . Pogon je na zadnje kotače, 110 cm su široki.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,203
videl sam ti makinu danas ispred farme. :) i traktor u dvoru.
 

adonis basser

Aktivni član
Tu od
26 Velj 2013
Poruka
1,223
mogel si onda i na gemišt stati :(rofl): . Kroz Črnec si se vozil, kaj si delal u mojem kraju ?
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,203
to je bilo v 7 ujutro...jos se nisam ni razbudil,malo rano za gemist! :D pa ja sam ti od ludbrega,a po zaobilaznici idem za vidovec k baki. Isel sam tud milijun puta,al nisam znal da je to tvoja farma.
 

adonis basser

Aktivni član
Tu od
26 Velj 2013
Poruka
1,223
Moj kombajn je prošli tjedan otišel u Pitomaču :) . Stani idući put , bilo bi mi drago upoznati kojeg forumaša .
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
Imam problem na John deere 3650 !!!! Prije nekoliko dana u oranju jedne zapuštene njive sam pokidao žice od prednje vuče i kada sam ih spojio sada mi na tabli blica ona velika crvena lampica i ništa ne radi , niti jedna kontrola vec sve blica i prednja vuca je stalno ukljucena..
Danas sam na elektro ventil gdje ukljucuje prednju dodao struju kablovima direktno i onda se sve pogasi i radi normalno ali ne mogu ukljuciti prednju......
Da li neko zna šta bi to moglo biti ???
možda ima neki relej da je pregorio ':mur:
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
Svi osigurači su u redu isto tako sam sumnjao na alternator pa sam i njega nosio kod elektricara a i sve utikače sam rastavio i očistio cleaner spreyom ..
Skidao sam i sve indikatore i dodavao im masu ali nema razlike glavno upozorenje stalno blica
 

Najnoviji postovi

Na vrh