• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

JOHN DEERE

Joka5465

Novi član
Tu od
15 Ruj 2017
Poruka
2
Pozdrav ekipa...u planu je kupovina 6620 ili 6920...na sto sve treba obratit pozornost..i da nije bosch pumpa sistem..hvala
 

martinv1

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2020
Poruka
1,524
Što i na svakom traktoru, motor da ne dimi i da lijepo prima gas, getriba da ne pušta čudne zvukove i da lijepo šalta, opće stanje i tako.
O mojim problemima si čitao prije par stranica vjerovatno, ti ne možeš znat jel će on tebi podivljat zbog greške u CAN-Bus komunikaciji ili jel će ti se ugasit zbog mulja na situ ili neispravne dobavne pumpe. To su čari polovnog traktora.
Zagledaj si da je čim mlađi, kao što si sam rekao ako nije bosch pumpa vjerovatno je tamo neki 05. godište, koji su bolji od ovog mojeg 02., ali i ovi su dobri traktori.
Također gledaj PowrQuad/AutoQuad mjenjač (obični šaltač s powerima), nije preporučljiv AutoPowr.
 
Posljednje uređivanje:

Joka5465

Novi član
Tu od
15 Ruj 2017
Poruka
2
Da.bosch je do 2002 godine?i power q. svakako.po mogucnosti tls i prednja hidroulika.dobro to je sve oprema.najvise me strah getribe i hidroulike.motor nebi trebao biti problem.do 9000 tis sati mi pase,sad nikad se ne zna.
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,332
TLS pod obavezno, a motor ti je prije problem nego mjenjac sto se tice PQ. Autopowr u seriji 20 nikako. Nakon 2002. mislim su injektori, sa njima je življi motor, ali su naravno i osjetljiviji...
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Pozdrav, ušao sam i ja među JD traktoriste :):):)
Kupio sam nedavno 2650 Sg2 kabina, 1992. god, uvoz Nizozemska, 11330 rh, stanje vrlo dobro očuvano.
Motor i mjenjač odlični, imat ču jedino malo zezancije oko struje, malo se grije instalacaija pa pregorevaju osigurači.
Tu ču trebati i malo pomoči najvjerojatnije dok se ne upoznam s njegovom instalacojim.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,387
Pazi da se ne vužge prije vremena. Za početak ugradi bar baterijski rastavljač.
Kaj ti ne smeta ona crta na sredini na SG2 kabini?

Nego, kak tvoja ruka?
 

martinv1

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2020
Poruka
1,524
Mislim da crta ne igra neku ulogu jer je svejedno auspuh ispred nje, to bi trebalo bit u ravnini.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Baterijski rastavljač??
Misliš onu sklopku na minus klemu ili plus??

Ma nisam još ništ čeprkal oko toga, mislim da je samo do loših kontakata, budem vidio dok se malo pozabavim s tim.
Kaj se tiče one crte na sredini prednje šajbe, nije nikaj strašno, u ravnini je s auspuhom i samo se treba s vremenom priviknuti na to isto kak i na auspuh na Sameu :)

Moja ruka je skroz ok jedina sam u manjku dva prsta, ali borba ide dalje, radim, nedam se.
 
  • Like
Reactions: ZJ

Strikan

Novi član
Tu od
25 Velj 2019
Poruka
19
Pozdrav,!
Gdje se nalaze osigurači na 2040?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

bozic.hrvoje

Aktivni član
Tu od
1 Lis 2013
Poruka
301
Kod mene ( 2140, sg2 kabina) se nalaze i instrument ploci. skine se pokopac kod sata okretaja i tamo je tiskana plocica sa osiguracima
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Strikan

Novi član
Tu od
25 Velj 2019
Poruka
19
Kod mene ( 2140, sg2 kabina) se nalaze i instrument ploci. skine se pokopac kod sata okretaja i tamo je tiskana plocica sa osiguracima
Imam još jedno pitanje
Imam isto sg2 kabinu zanima me one dve ručice od hidraulike jedna mi ima funkciju sa prvom kipam prikolicu itd a druga do prozora ništ. Imam malcar sa bočnim pomakom hidraulicnim pa mi neće recimo vratit dok nezamjenim odozada na ona dva brze spojke crjeva
 

Najnoviji postovi

Na vrh