• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

JOHN DEERE

krckrc

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
72
Pozdrav! Molio bi cijenjene kolege sa foruma za mišljenje. Mislim kupiti rabljeni deere od novocomerca. trenutno imaju jedan 6330 i 6620 na prodaji na njihovim stranicama. Dali je ko bio kod njih gledati rabljene i kakvi u bili u zivo?, tj su strojevi ok ili samo usminkani za prodaju? Kakva je opčenito firma novocomerce, imaju dovoljno mehaničara, veliko skladište, normalne cjene itd ?... hvala
 

Ero

Član
Tu od
27 Svi 2008
Poruka
202
Moje preporuke su 6620
Novokomerc je jedna veoma ozbiljna firma imaju i dosta dobre mehaničare te rezervne dijelove koji ako ih nema na skladištu stižu za dva - tri dana .
Cijene su kao i kod drugih onaj tko plaća njemu su uvijek velike. Tu nema puno izbora ali kod ovih za tvoj novac dobiješ originalni dio i servisera koji odgovara za svoj posao.
Imam samo riječi hvale za tu firmu
Strojevi koji su kod njih za prodaju su sa stvarnim radnim satima i svaki stroj je serviser pregledao prije prodaje.
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
dali netko zna dobroga električara za john deere traktore novijeg godišta
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
Bole u cemu je problem .? Znam ih ja nekoliko

S7 edge koristeći Tapatalk
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
Bole u cemu je problem .? Znam ih ja nekoliko

S7 edge koristeći Tapatalk

mjenjo sam akumulator na 6930P i kad je stavljen novi gore traktor ima struju ali kad okrenem ključ na paljenje sve pogasi i izbaci gresku BIF2000.09 communication system Instrument cluser with restricted function.see dealer i druga greska je DTI 2000.09 communication system. one or more ECU messages ore missing
i ni mrdnut snjime sad stoji vani , moze kontakt br od nekoga koji moze doc sto prije vidit stoje problem
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
Poslo sam frendu upit pa ce mi javiti u toku dana..
Ti si tamo negdje oko Crnca ?

S7 edge koristeći Tapatalk
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
Jel su stegute kleme i bude zica na klemama mozd nije stavita ili nije stegnuta.
To je ta greška kaze majstor

S7 edge koristeći Tapatalk
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
Jel su stegute kleme i bude zica na klemama mozd nije stavita ili nije stegnuta.
To je ta greška kaze majstor

S7 edge koristeći Tapatalk

jesu postezane sve pometano gore kako je i bilo
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
e6b73a83971b1e401760fd06d06e4e24.jpg


S7 edge koristeći Tapatalk
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
idem ujutro dole pa cu pogledat ponovo dase nije koja žica odkinula
ako nebudem našo stoje problem jel dolazi taj majstor na teren ?
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Ako je dobar akumulator i nestane struje onda je negdje loš spoj na masu ili na plus.

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 

Stjepan1262

Novi član
Tu od
18 Velj 2017
Poruka
27
Pozdrav...
Zanima me vaše mišljenje i iskustva o kupnji traktora ...
Radi se o john deere 6320,6420 i 6520 koji traktor se najbolje isplati kupiti , slične su jakosti oko 115 ks. Pa me zanimaju vasa iskustva oko kvarova i slicno .
Limit mi je do 25000 €
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
Najbolji ti je ovaj sa 6 cilindara i boš pumpom..
Provjereno i sigurno

S7 edge koristeći Tapatalk
 

Najnoviji postovi

Na vrh