• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

JOHN DEERE

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,891
Ne treba imat iskustva to su pravi traktori.
Pažnju obratiti na sve! Ako je dobro održavan nije problem ni 10t rs.
Isprobati šaltanje na hladno da ne ide teže, provjeriti hidrauliku, baciti pogled na pto vratilo da nema lufta.....poželjno izmjeriti pritisak pumpe i mjenjača...
Uglavnom sve da radi kak i treba u originalu.
Da nije šminkano farbano...poželjno da nije imao pr.utovarivač jer ovisno od traktoriste zna stradat kvačilo...
Toliko od mene .
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,337
Jel se javljala kome greška 46, 49 i 51 alternatora na 10 seriji da me uputi odmah što je mogući uzrok?
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,337
Eh, nije prestalo, ali akumulatora mi je na kraju dana spraznilo... Doduše možda je i star 🤷‍♂️
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,891
Ispitajte alternatora kako puni akumulatora a i vidi kakvom stanju je akumulator prije nek ga baciš..
 

Najnoviji postovi

Na vrh