• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

JOHN DEERE

TorpedoTD45

Član
Tu od
20 Ožu 2010
Poruka
785
Bilo je jos vise ha, al smo dobar dio ratarske povrsine zakupom izgubili...

Imate li još kojeg Torpeda ili samo te dvije 75ice? Dali je ona zelena sa prednjim pogonom ili je kao i crvena samo zadnji?

Koliko vidim imate dosta starijih strojeva. To sami održavate ili?
 

eddo

Član
Tu od
24 Lip 2012
Poruka
79
Imate li još kojeg Torpeda ili samo te dvije 75ice? Dali je ona zelena sa prednjim pogonom ili je kao i crvena samo zadnji?

Koliko vidim imate dosta starijih strojeva. To sami održavate ili?

Ima torpeda kolko oces, al ni jedan s prednjom vucom, jedan je samo taj crveni i jedan je 90ks, sutra stavim slike u temu torpedo...

Sami ih odrzavamo, svaki traktorista svoj plus mehanicar naravno. Strojevi nam jesu poprilicno stari, al besparica i krivo vodstvo nas dovelo do toga... budu dosla valjda neka bolja vremena, a do onda se snadjemo kak mozemo ...
 

TOMICA7340

Član
Tu od
1 Pro 2008
Poruka
118
Ima torpeda kolko oces, al ni jedan s prednjom vucom, jedan je samo taj crveni i jedan je 90ks, sutra stavim slike u temu torpedo...

Sami ih odrzavamo, svaki traktorista svoj plus mehanicar naravno. Strojevi nam jesu poprilicno stari, al besparica i krivo vodstvo nas dovelo do toga... budu dosla valjda neka bolja vremena, a do onda se snadjemo kak mozemo ...

vidim edo i ti počeo pratit forum ;)

ljepo sam stavlja slike i jos malo si stavio reklame od viktora ;))
 

eddo

Član
Tu od
24 Lip 2012
Poruka
79
vidim edo i ti počeo pratit forum ;)

ljepo sam stavlja slike i jos malo si stavio reklame od viktora ;))

Pratim duze vrijeme vec, al reko da pocnem i tipkati...:) ima materijala jos, i bude ga jos, bez brige...:)
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,332
DSC_0533Kopiraj.jpg
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,332
Ma nemam di okrenut kamionku, a i kaj če mi.
Ja svoje kaj imam, zvozim za dva dana dok je žetva.
 
Z

zeleno zagorje

Guest
john deere je odličan traktor , ali zastupnici ili nedao bog da nam treba nekih dijelova , grozota , živce sam izgubila zbog jednog kompleta gumica za kočnice. neznam da li se slažeš , samo zbog toga bi propadala đonija i kupila još jedan zetor z njim nema probl.
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,332
Neznam.
Meni još ništa nije trebalo. Zapravo sad bi trebao
zamijenit filter klime.
Sa servisom sam zadovoljan.
 

belarus 105

Član
Tu od
26 Ruj 2011
Poruka
486
ovo je jeftinija verzije jd-a ,ali toliko vrijedi samo p. utovarivač .

uglavnom ni cijena , ni težina u kg sigurno nisu točne.
bježi od tog oglasa i sličnih.

inače ok traktor.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
poslao sam im e-mail,i javili su mi da su oni engleska firma,dali su mi link od stranice,trguju sa svim vrstama strojeva,kazu da vrse i dostavu,na stranici imaju hrpu traktora svih vrsta,po nevjerojatnim cijenama...
stvarno cudno. a kako mislis da su to traktori losije kvalitete? dal su radeni za neka strana trzista gdje vrijede nekakvi drugaciji zakoni? mozda kod nas ne bi mogli proci homologaciju i registraciju?uglavnom,jako me kopka sto bi to moglo biti.

evo i linka:
http://www.plant-solutions-ltd.com/tractors.html
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Nemoguće da je to istina, pa cijene su smijesne, nebi tih traktora več bilo da to vrijedi.
I traktori imaju nepostojece oznake modela.
 
Posljednje uređivanje:

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,088
Nemojte nasjedat na prijevare.

Klasika, extra povoljne cijene, još vrše i dostavu...
Samo treba uplatiti lovu i čekat traktor koji neće nikad doći.

Takve oglase odmahh preskočiti, preočita prijevara.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
da,da, tocno to. al nista me ne kosta jos par mailova pa da bas cujem njihovu pricu-zašto takve cijene. tko zna,mozda su traktori zaplijenjeni,ili je tvornicka greska... ali nedam ni cent unaprijed,to sigurno. danas moze svatko napraviti web stranicu,skinuti slike s neta,i cekati neku naivcinu.
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
pogledajte bolje traktor i vidjet čete da je to traktor za američko tržište.
 
M

MOCO

Guest
pa ja se sad pitam da ja imam takav traktor jel bi ga dao za tu lovu?
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
ponekad su ljudi prisiljeni prodat stvari ispod cijene...nemogucnost otplate i takve stvari... mozda je i to ovdje slucaj...
 

Najnoviji postovi

Na vrh