• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

JOHN DEERE

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
890
ima jedan čovjek kod mene,platio novoga nešto oko 25 000 e kad je dobio sve povrate, za sad mu se pokazao super, prednja vuča je ZF, motor neznam točno sad gdje se sklapa ali mislim da je čak meksiko, nešto šu bu je to sam upamtio, jedino se R serija od tih ne sklapa okolo, nego tamo gdje i veći modeli, ima na njemu i prednji utovarivač isto model 583 i kaže da je utovarivač čak prejak za traktor.
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
ima jedan čovjek kod mene,platio novoga nešto oko 25 000 e kad je dobio sve povrate, za sad mu se pokazao super, prednja vuča je ZF, motor neznam točno sad gdje se sklapa ali mislim da je čak meksiko, nešto šu bu je to sam upamtio, jedino se R serija od tih ne sklapa okolo, nego tamo gdje i veći modeli, ima na njemu i prednji utovarivač isto model 583 i kaže da je utovarivač čak prejak za traktor.

malo si se zeznio za seriju ti meksikanci su ti serija _ _ 25 po cijeni i je taj
dok serija 5M je nesto puno bolje, skuplje i kvalitetnije u odnosu na meksikance prednja vuča je ZF, motor je original JD a sklapa se u Njemačkoj
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
malo si se zeznio za seriju ti meksikanci su ti serija _ _ 25 po cijeni i je taj
dok serija 5M je nesto puno bolje, skuplje i kvalitetnije u odnosu na meksikance prednja vuča je ZF, motor je original JD a sklapa se u Njemačkoj

A na prednjem trapu piše "Made in China" :roll:
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
890
e da baš toga sam se sjetio da na prednjem trapu piše Made in China. Čovjeka je tako malo ispao traktor jer je dobio povrat kapitalnih, a i ima svoju firmu pa je to nešto preko nje išlo.
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,344
Trap je kineski to znam, i za motor znam,
a čuo sam da se sklapaju u Italiji, ili čak Kini što mi je malo čudno.
Vidio sam da su ljudi imali i dosta kvarova na njima...
Hvala na informacijama, ali mislim da neće biti prvi izbor.
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
Trap je kineski to znam, i za motor znam,
a čuo sam da se sklapaju u Italiji, ili čak Kini što mi je malo čudno.
Vidio sam da su ljudi imali i dosta kvarova na njima...
Hvala na informacijama, ali mislim da neće biti prvi izbor.

5M isto kao i 5R se sklapa u Mannheim-u!
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,243
kolko sam cuo,ove nove 5r 6r 7r 8r i 9r serije se rade u njemackoj samo za europsko tržište
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
opa , sve se nema , kriza je kao....

Ako nije tajna kolika je cijena otprilike?
to iz novocomerca ili uvoz?

Nema krize za Todorića, a da tog gada nema, nebi bilo niti nama kriza ;)
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,344
DSC_0394Kopiraj.jpg
 

prnjavor3

Član
Tu od
27 Sij 2012
Poruka
73
ima li ko od vas jd 5303 interesuje me pri oranju rad sa ručicama hidraulike,imaju dvije prva za dizanje i spustanje a druga za opterećenje hidraulike.Kako sada pri oranju kojom se podižu plugovi jel se druga namjesti na željeno opterećenje a prvom odrđuje dubina oranja i podiže ili spušta ili se prvom odredi dubina i tu drži a drugom diže i spušta i povećava opterećenje.UH ala se zapetlja ni sam nerazumijem
 

Najnoviji postovi

Na vrh