• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

JOHN DEERE

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,344
Dobio kupanje.

DSC_0174Kopiraj.jpg
 
B

BAGERISTA

Guest
Sija se ko nov........................:supz::supz::supz::supz:svaka čast na održavanju...
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,344
Ma to sam ga prao na travi jer inače nemogu oprat ni gume
nit niš kak se spada na zemlji u dvorištu.

DSC_0123Kopiraj.jpg
 

zcepic

Član
Tu od
17 Tra 2011
Poruka
369
Ma to sam ga prao na travi jer inače nemogu oprat ni gume
nit niš kak se spada na zemlji u dvorištu.

DSC_0123Kopiraj.jpg

jako lijep traktor baš mi se sviđa.
Inaće ja sam fan john deerova zato što su NAJBOLJI:supz:
Sa sigurnošću kažem da je john deere najkvalitetnije i najbolje traktore radio od 1970-1980, ti su traktori napravljeni da rade vječno, godine im ništa nemogu. Susjed mi ima johna 2030 1973g. 2wd 68 ks i traktor je ludnica, ima najmanje 20 000 radnih sati a motor se zeleni ko trava, jedino što se malko primjeti plav dim al to je zanemarivo za toliko radnih sati. Ide ide i samo ide vuče, čupa, trga, ma nema mu ravnoga. Biće generalka cijelog traktora uskoro (iako za tim nema potrebe ali ga hoće "malo" obnoviti će ga tako da će mu sat vratiti na nulu), a onda mu negine još 20 000 sati rada:gitarist: izgleda isti ovako iako to nije taj
http://www.google.hr/imgres?hl=hr&g.../Traktoren/John-Deere-2030-S/1608851/&docid=8
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,344
On mi je bio zadnji izbor, ali sad mi nije žao ni
najmanje što smo ga uzeli jer traktor opravdava svaku
uloženu kunu.
 

zcepic

Član
Tu od
17 Tra 2011
Poruka
369
On mi je bio zadnji izbor, ali sad mi nije žao ni
najmanje što smo ga uzeli jer traktor opravdava svaku
uloženu kunu.

Vjerujem da se isplatio, ipak je to jelenko. Najbolji su traktori sa žutim kotačima;)
 

mursanic

Član
Tu od
1 Lis 2008
Poruka
723
jako lijep traktor baš mi se sviđa.
Inaće ja sam fan john deerova zato što su NAJBOLJI:supz:
Sa sigurnošću kažem da je john deere najkvalitetnije i najbolje traktore radio od 1970-1980, ti su traktori napravljeni da rade vječno, godine im ništa nemogu. Susjed mi ima johna 2030 1973g. 2wd 68 ks i traktor je ludnica, ima najmanje 20 000 radnih sati a motor se zeleni ko trava, jedino što se malko primjeti plav dim al to je zanemarivo za toliko radnih sati. Ide ide i samo ide vuče, čupa, trga, ma nema mu ravnoga. Biće generalka cijelog traktora uskoro (iako za tim nema potrebe ali ga hoće "malo" obnoviti će ga tako da će mu sat vratiti na nulu), a onda mu negine još 20 000 sati rada:gitarist: izgleda isti ovako iako to nije taj
http://www.google.hr/imgres?hl=hr&g.../Traktoren/John-Deere-2030-S/1608851/&docid=8

Je al si zapamti da posle generalke više nigdar, nebu delal tak kak ve z 20 000 rs, zapamti!
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Je al si zapamti da posle generalke više nigdar, nebu delal tak kak ve z 20 000 rs, zapamti!
koliko si siguran u tvoju izjavu da više neće poslje generalke napraviti 20000 rs
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ma šta makina,taj Fendonja moja nočna mora,kad če ta sedmica:finga::finga:,ma i đoni je 5+
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
uuuuuuuu ,zvijer od traktora,sutra idem u grad i odmah uplačujem loto,toliko sam opičen po tom pitanju da sam i sliku fendta stavio na mob:madmana::madmana:
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
890
a nitko nije primjetio claasova dva kombajna u pozadini koji vrijede više nego traktori, meni se čini da je jedan dominator,a drugi se baš ne vidi a izgleda da je isti, rekao bih da je jedan 98 maxi a drugi 108.
 
B

BAGERISTA

Guest
a nitko nije primjetio claasova dva kombajna u pozadini koji vrijede više nego traktori, meni se čini da je jedan dominator,a drugi se baš ne vidi a izgleda da je isti, rekao bih da je jedan 98 maxi a drugi 108.

Primječeni jesu,,,,,,ali su ih traktori zasijenili..:mrgreen::mrgreen:
 

zcepic

Član
Tu od
17 Tra 2011
Poruka
369
Je al si zapamti da posle generalke više nigdar, nebu delal tak kak ve z 20 000 rs, zapamti!

ma john deere je to, tvrđava prava, a još sedamdesetih godina rađen pa to je napravito da vječno radi
 

Najnoviji postovi

Na vrh