• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

JOHN DEERE

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
baš je cooooooooool zelenko u snjegu,baš dobro što nema gumbe,bar nije radio probleme u hladnoći,nek ti služi dok mu ne kupiš novog :partyman::partyman:
 

prnjavor3

Član
Tu od
27 Sij 2012
Poruka
73
baš je cooooooooool zelenko u snjegu,baš dobro što nema gumbe,bar nije radio probleme u hladnoći,nek ti služi dok mu ne kupiš novog :partyman::partyman:
hvala,a ti dugmići su zanimljivi u početku a kasnije zlo,ima kod mene dosta polovnjaka velikih proizvođača uvezenih i krvavo plaćenih a sada dugmići uzimaju hiljade maraka i zadaju velike probleme.
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
prnjavor3 el moze koja slike iz kabine :weedman::weedman:
el si imo kakvih problema snjim ipak je on iz Indije :weedman: koliko radni sati ima dosad
 

prnjavor3

Član
Tu od
27 Sij 2012
Poruka
73
nisam imao problema a i nema dosta sati 470,jest iz indije ali dijelovi su ilinois JD znači sklopljen je u indiji ali motor, mjenjač ,diferencijal imaju pečat JD a vrijeme će pokazati kakav je.Uradiću koju sliku kabine pa ću ubaciti.
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
nisam imao problema a i nema dosta sati 470,jest iz indije ali dijelovi su ilinois JD znači sklopljen je u indiji ali motor, mjenjač ,diferencijal imaju pečat JD a vrijeme će pokazati kakav je.Uradiću koju sliku kabine pa ću ubaciti.

to sve sto si nabrojijo jedino je motor original JD a sve ostalo prozvidi talijanski Carraro :weedman: bezobzira što ima utisnuto JD
el kabina dobro izolirana dali je velika razina buke unutra u mom kraju nema te serije niko pa me zanima jer ga nisam imo prilike ni vidit a ni radit snjim
koje poslove radiš sa JD-om
 

prnjavor3

Član
Tu od
27 Sij 2012
Poruka
73
radim sve sa njim tj, oranje,tanjiranje,sjetvospremač,branje i ostale teže poslove a za ove laganije imam torpda 45.Kabina i nije baš izolovana i bila je pobučna,mislim pod nije bio fizički odvojen pa je buka naj više dolazila odozdo(tako se barem čini) a to sam riješio.Napravio sam tapacirunge od auto guma i preko toga tepih i buka je puuno manja ali kad potopli razmišljam kako bi to još kvalitetnije uradio.Trebami nekakav dobar izolator al da je dovoljno fleksibilan.ako imaš kakvu ideju piši.možda je malo OF ali neće zamjeriti
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
radim sve sa njim tj, oranje,tanjiranje,sjetvospremač,branje i ostale teže poslove a za ove laganije imam torpda 45.Kabina i nije baš izolovana i bila je pobučna,mislim pod nije bio fizički odvojen pa je buka naj više dolazila odozdo(tako se barem čini) a to sam riješio.Napravio sam tapacirunge od auto guma i preko toga tepih i buka je puuno manja ali kad potopli razmišljam kako bi to još kvalitetnije uradio.Trebami nekakav dobar izolator al da je dovoljno fleksibilan.ako imaš kakvu ideju piši.možda je malo OF ali neće zamjeriti

neznam probaj nekako riješit bit če odma ugodnije radit sa traktorom ako je smanjena buka u kabini :mrgreen:
 

cabage

Aktivni član
Tu od
1 Ožu 2008
Poruka
2,463
Jel može jedno pitanje za pametne??

Koja je kvaka u ovoj seriji traktora

http://www.agriaffaires.de/gebrauchte/traktor/2261429/john-deere-6600.html

Mislim svi su slične cijene i to me ne brine, ali mi za oko zapada da su upola jeftiniji od isto starog fendta 511 koji bi trebao biti ista klasa.

http://www.agriaffaires.de/gebrauchte/traktor/2299335/fendt-511.html

Jako je malo traktora kod nas općenito tih serija đonija pa se pitam zbog čega je tako. I sam si planiram kroz neko vrijeme kupiti traktor tog ranga snage i dosta pregledam po netu polovnjake. Znam da kupovina polovnog nije najsretnije rješenje, ali kupiti sad novi traktor od 110 konja za mene je nedostižno, a da nije na kredu.
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
A gle, Fendt je najskuplji uvijek bio. Ovaj recimo ima prednji utovarivač, kardan, hidrauliku... Dok, JD nema, A i mislim da je ova cijena Fendt-a malo previsoka, da se nać i povoljnije ta serija čini mi se...
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
za jd je to neka normalna, realna cijena. po tim cijenama ih imas i na njuskalu nekoliko i nema nikakve kvake u tome. fendt pak ima prenapuhanu cijenu. svaka njemu cast ali sta je previse previse je..
 

cabage

Aktivni član
Tu od
1 Ožu 2008
Poruka
2,463
A gle, Fendt je najskuplji uvijek bio. Ovaj recimo ima prednji utovarivač, kardan, hidrauliku... Dok, JD nema, A i mislim da je ova cijena Fendt-a malo previsoka, da se nać i povoljnije ta serija čini mi se...

Svi fendtovi su uglavnom slične cijene, dok vidim nekog da je 10 somova jeftiniji odmah mi padne mrak na oči.
 

tinda

Član
Tu od
20 Kol 2011
Poruka
592
Ljudi sada mi nešto recite o jd 6920 kakve on ima razlike od 6930 kupio čovjek i 6920 ima neki čip za ugradnju 3000e.Bez tog čipa ima 145 ks a s čipom 190.
 

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
268
Da ti kažem, rođak John Deere 7810 ( koji obično ima 180 KS ) je isto tako nadogradio na 220 KS... Ne znam kako i šta ali znam da je nadograđen...

U vezi serija 6.. Jedan iz susjednog sela kaže da je mjesec dana kasnije naručio novog 6630 čekao bi ga preko 3 mjeseca...
 

Najnoviji postovi

Na vrh