• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

JOHN DEERE

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Tako je, 3 komada u pogonu, svi zadovoljavaju i četvrti raskopan ali Jony mi je uvijek bio želja, ko zna...
U biti prije nego sam kupio MFa cijelu zimu sam obilazio JD_e, trazio dobrog 3650, bilo je svega i dobrog i manje dobrog a onda kao grom iz vedra neba stvorio se Masni skoro pod nosom tj par km od Bjelovara.
 
Posljednje uređivanje:

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
trazili smo i mi zelenka, za prvog nas je preveslao tu jedan, pa obecavao drugog, i slike je donio ali se ispostavilo da nije onakav sta smo trazili.
tako da je odluka ponovno pala na masnog. i nismo se prevarili.

iako, taj njihov prokleti powerquad me kopka, ali potrosnja i cijena me spuste na zemlju..
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
ja sam iste godine kupio MF3080 i JD3650 i mogu reci da johny jos uvijek ide bez kvara a na masseyu se sve zivo raspalo.
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
A jbga kako naletiš. Meni fala Bogu Masni nakon 550 radnih sati bez kvara.
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
john deere mi je za 5 godina napravio oko 2000 sati a massey 1000
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
kikic mf je imao jd-a cini mi se istog kao i ti 3650 (ali nemogu tvrdit) i 3080.
prodao je jd-a i ostavio mf-a.. imao je razlog za to. svakome se nesto drugo svidja a dosta igra ulogu i koliko srece imas prilikom kupovine polovnog..
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Zeko jesi imao kad problema sa uljnom pumpom? Mislim na hidrauličnu uljnu pumpu, onu ispred hladnjaka.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
kikic mf je imao jd-a cini mi se istog kao i ti 3650 (ali nemogu tvrdit) i 3080.
prodao je jd-a i ostavio mf-a.. imao je razlog za to. svakome se nesto drugo svidja a dosta igra ulogu i koliko srece imas prilikom kupovine polovnog..

Kako sam sad žalostan kad moram ovako samo pratiti nečija iskustva s MF serije 3xxx..:(
Nadam se da če se ubrzo nešto kod mene promijenit pa da dovezem neki MF serije 3xxx pa da vidim šta to valja ili ne valja:mrgreen:

JD su isto dobri traktori ali samo starije serije,ovi noviji im samo mogu sluga bit,razmaženi su ko mala djeca,smeta im loše gorivo,ne smiješ ga previše forsirat več se neke lampice pale......
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
cim sam ga kupio bila je sva masna pa sam zvao majstora pa ju je skinuo i promjenio gumice to me kostalo oko 1000kuna .
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
To i nije neki problem, problem je sto jedna takva suha kao barut al unutra čvrka ko luda. Radi i nedira se samo zabrinjava.
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
JD su isto dobri traktori ali samo starije serije,ovi noviji im samo mogu sluga bit,razmaženi su ko mala djeca,smeta im loše gorivo,ne smiješ ga previše forsirat več se neke lampice pale......

Iste te riječi sam npred par dana čitao na jednom forumu za ruske traktore i to od jednog bijesnog vlasnika. Mogu vam reći da je ista stvar i sa Deutz-fahrom a ni Massey nije od toga spašen. Znam za hrpu novih traktora koji su imali silne i PREskupe probleme u prvih recimo 5 godina.
Šta onda očekivati od strojeva 15, 20 ili 30 godina? Mada su ovi stariji imuniji na dječje bolesti ovih novijih.
Kako je tema o JD moram reći da u selu imamo jednog iz '57. godine i da se još vozi, neradi ništa teško ali radi.
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
Tako je, 3 komada u pogonu, svi zadovoljavaju i četvrti raskopan ali Jony mi je uvijek bio želja, ko zna...
U biti prije nego sam kupio MFa cijelu zimu sam obilazio JD_e, trazio dobrog 3650, bilo je svega i dobrog i manje dobrog a onda kao grom iz vedra neba stvorio se Masni skoro pod nosom tj par km od Bjelovara.

Eh Kićo kada nisi htio doći po moga 3650. ;)

Zeko ga je vjerojatno i viđao.


DSC02436.jpg
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Bila su u to vrijeme dva na prodaji u Đakovu i okolici i trebao sam ici vidjeti ali eto sasvim slucajno je ispalo drugacije a cijena uz sve bila vise nego primamljiva.
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
zeko traktor je sada u Slatiniku Drenjanskom s ofarbanim krovom i zadnjim novim gumama.


kićo u to vrijeme je bila takva cijena, sada im je nešto veća i žao mi što sam ga dao za te novce traktor nije greške imao bez obzira što je na satu bilo preko 10 000rh.
 

prnjavor3

Član
Tu od
27 Sij 2012
Poruka
73
pozdrav svima,ja sam prošle godine kupio novoga 5303 60k.s čista mehanika ni jednog dugmića,glavni komentar "komšija" je bio kupio traktor treće generacije što nije uzeo ovog novije sa dugmićima.Ja kad sam kupovo išo sam na to da izbjegnem te điđe miđe koje kasnije koštaju u opravcima hrpu novca.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ma pusti ti DOBRONAMJERNE susjede ,nego baci slikicu od malog zelenog da se malo zeleni u ovoj zimi:vragek:
 

prnjavor3

Član
Tu od
27 Sij 2012
Poruka
73
evo jedne,nije na dugiće al meni ne treba bolji
picture.php


ponovni pokušaj
picture.php
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Najnoviji postovi

Na vrh