• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

JOHN DEERE

B

BAGERISTA

Guest
marko93

Ča je sad,,,s ovim,:supris::supris:,,poša cijeli u remont,,,ili:scratch:scratchse ide uskoro u sklapanje..
 
B

BAGERISTA

Guest
Vijerovatno,,je kad je ovako raskopan,,,,ili ide u komplet sređivanje,,,i farbanje,,i sve ostalo..ča ga sljedi.
 

nikolaMF

Novi član
Tu od
12 Kol 2010
Poruka
26
Ljudi sada mi nešto recite o jd 6920 kakve on ima razlike od 6930 kupio čovjek i 6920 ima neki čip za ugradnju 3000e.Bez tog čipa ima 145 ks a s čipom 190.

to mu je samo stavljena varalica i zato ima tolko konja,to mozes stavit i ti ako imas elektronsko upravljanje motorom
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,344
Spreman za zatvaranje. :)

DSC01756Kopiraj.jpg
 
M

mark3

Guest
Da li neko moze da mi kaze gde bih mogao da nabavim prednju vucu za john deere 2450 i koliko bih to kostalo sa ugradnjom
 

heik

Član
Tu od
27 Velj 2012
Poruka
87
kolega mi ima JD-2130 i neki dan mu se u radu samo ugasio,jučer mu dolazio neki majstor i onako odokativno zaključio da je motor zaribo,al trebali bi ga ovaj tjedan rastavit da vide u čemu je problem. dali je neko imao slična iskustva?
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
da li je taj 2130 bio na prodaju prije nego je riknuo???
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
UFF, grudnjak nema, sigurno nema ni gaće:shock::shock::shock::finga:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
vidiš tko ima dobar vid,ma garant je prirodna plavuša iz trečeg koljena amiša:rolleyess::rolleyess::rolleyess:
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
gle gde su gaće na sicu :D

nesto tamo je. hm.. :scratch
kupite jd i djevojke ce bacati gacice na vas :shock:

nekako mi se cini da ce raditi gumica :lol:
(mislim ova za brisanje. admini modovi i to..)
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
nesto tamo je. hm.. :scratch
kupite jd i djevojke ce bacati gacice na vas :shock:

nekako mi se cini da ce raditi gumica :lol:
(mislim ova za brisanje. admini modovi i to..)
Kad su u pitanju cice i grudnjaci nema gumice:partyman:
 

Najnoviji postovi

Na vrh