• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Joka_PŽ ZEKAN

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
slažem se gdi ide ide al gdi nedaj bože pukne ručica i skipaju se drva a tu si trebao pošten zalet da izvezeš i pukne baš na jarku gdi sjedneš i nikud više. :lol: :lol: :lol: taj sam patent ja napravio sva sreča kaj je stari s maseyom bio iza mene pa me pogurao s utovarivačem i naprijed kum povukao s lambom i napred kinez 80ks. ja ja s zekom 6245 jedva bog smo krenuli još da tata nije podigo prikolicu i pomogao iza sjedi i plači.
prilika je bila kad je susjed s deutzom 6006 zagrezao i krepao mu traktor, a ja bio s mf-om i vučem punu prikolicu s 5 metara natovarenu i njega guram i kad ja malo usporim on njede nikud pa reko kaj je ovo a nisam skužio da trektor neče upaliti i dok smo izašli van ide on meni jesi lud ja nemogu tak brzo manevrirati traktor mi je krepao a akumulator slab. a ovi kaj su bili s nama udri u smjeh.
dok ide ide al kad 2 od 100 ks nemogu jednu s 4 metra izvuč van e to je več malo veči problem :mrgreen:
 
J

jokapz

Guest
Šanana
A na koju si foru prevrnuo iednoosovinku?
Jel uslijed bočnog kipanja pa je zapelo za stranice il si nakoso stao pa je prevagnula doksi dizo?

Prilikom naterivanja malo copnila a ovaj točak što ide uz đubre malo se podigo i uhvatio malo đubreta i opala ode... Već sam na to naviko osobito kolega sa xt njem se taki slučajevi dosta često događaju pa smo full upraksani s takim "problemćićima" Jednom mi je spao sanduk prilikom kipanja e tu je bila malo veća šteta puko je cilindar ulje iscurilo pa onda kratko obraćanje svim svetcima uostalom znate kak to sve ide.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
jokapz kaže:
Šanana
A na koju si foru prevrnuo iednoosovinku?
Jel uslijed bočnog kipanja pa je zapelo za stranice il si nakoso stao pa je prevagnula doksi dizo?

Prilikom naterivanja malo copnila a ovaj točak što ide uz đubre malo se podigo i uhvatio malo đubreta i opala ode... Već sam na to naviko osobito kolega sa xt njem se taki slučajevi dosta često događaju pa smo full upraksani s takim "problemćićima" Jednom mi je spao sanduk prilikom kipanja e tu je bila malo veća šteta puko je cilindar ulje iscurilo pa onda kratko obraćanje svim svetcima uostalom znate kak to sve ide.


:lol: :lol: :lol: :lol:
 

Najnoviji postovi

Na vrh