• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Joka_PŽ ZEKAN

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,187
jokapz kaže:
Postao/la ZJ dana 11 lip 2009, 23:46
Aha, znači ja sam ga ipak prvi videl i razgovaral s novim gazdom :D
Da te podsjetim: razgovarali smo prije Kutine, preko puta crkve u Repušnici.
Pa kad već nudiš cugu, zakaj se nisi odmah sjetil? :lol:

Znao sam kad si reko da imaš Samu i po priči vidim da se u sve razumiješ došlo mi u glavu da nije to možda ZJ al opet nevolim čovjeka ispitivat osobne stvari al sad mi baš žao, da sam znao da si ti ošli bi na piče nikad nije problem... ;)
Mališan je sukno između 40 i 45l a vozio sam između 1400 i 1800 okretaja. Ja mislim da to nije puno.
...
:partyman: :partyman: :partyman:
 
S

Samica

Guest
Pozdrav kolega..
Vidim lijepi traktorčić..nema što.. no, daj mi reci,. kako si tako mlad dobio kredit i razumiješ se u svu tu proceduru.. i mene čeka isti posao pa da me malo naučiš??

Pozdrav sa sunčanog Jadrana.. :)) :))
 
J

jokapz

Guest
Ma mama mi je računovođa a letanje po gradu obavlja tata ja sam u obitelji fizički radnik zadnji stalež u obitelji.... ;)
jedan savjet naoružaj se živcima moj tata je pola kose izgubio od kad je krenio vadit papire pa dok nam kredit nisu odobrili... Sretno..

P.S kak je na Jadranu jes stigle turistice.... ;)
 
S

Samica

Guest
AA vidi čuda.. imamo zajedničkog onda mamu i tatu... moja mama je isto ekonomist, mislim računovođa u nekoj firmi koja se bavi poljoprivredom i tako to.. vodi papire za poljoprivrednike i tu firmu.. a tata isto gubi kosu..i pomalo sijedi.. :lol: al ja ću pokušati ovo sve rješit oko kredita...

A što se tiće turistica, evo pred vratima su samo što nije počela sezona.... :) :) :) :p :p
 
J

jokapz

Guest
Pošto kiša pada več danima nisam mogo podorat na vrijeme a trava raste ko blesava, pa se baja usilio i išo malčirat... Ima Torpedo volju junačku al nejde.




Pogled iz mog vinograda gdje kiša prašinja po mom selu....

 
J

jokapz

Guest
aha kak da ne prskala je drugi vinograd. Radim s njom sad ove lakše poslove do prvog servisa!

Pumpa hidraulična za Zetora.



Polako se pripremamo za natjecanje orača.... ;)

 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
koliko si platio taj hidro-toplink :?: :?: , jel to bude za Same-a il za zekana............. :?: ..........možda ferca, nedaj bože torpeda :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
rekao bi prije za zekana kad popravlja pumpu hidraulika za njega. usput kolko te došla pumpa za zekana???
 
J

jokapz

Guest
@ Šanana
platio sam ga oko 2000 kn a bit če i na Sami i na Zetoru gdje zatreba.... ;)

@kikic MF
Pumpa za zeku je 1190 kn orginal Zetorova. kad se ulje ugrije slabo je dizala pa red ju je bilo promjenit a nije ni čudo nakon 20 g rada dosta dugo je i durala.
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
pa opče nije puno ja moram na svojem 4511 mjenjat i regulator pa te zato pitam od prilike su tu negdje s cijenom. znači nije preopasno s cijenom.
ma kaj se obaziraš kaj se dere se i podere nije ništa vječno to je potrošni materijal
 
J

jokapz

Guest
ma Zetor je super jeftin za održavanje.... sam usporedba hidrulična pumpa za malog ferca je preko 2000 kn...
Jel možda zna netko gdje se mogu nabavit oni plastični prednji blatobrani za Zetora i koliko odprilike koštaju. Ja sam čuo da imaju paprenu cijenu?!
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
i joj bolje ne pitaj za tak nekaj savij doma od lima malo oblikuj dotjeraj i nečeju niti primjetiti da nisu original.
za male kotače kakve imaš na torpedu blatobrani koštaju 300 kuna komad tu kod mene e i ja sam planirao kupit na velikog mf-a al kad sam male tolko platio ne hvala ređe ja stakla operem. računaj ispod 450 -500 kuna komad ti nebude i još su plastični nisu gumeni tak da očeju i pucati
 
J

jokapz

Guest
Au majke ti mile.... Bit če red poravnat one njegove orginal i deri miško dalje..... ;)
 

TOMICA7340

Član
Tu od
1 Pro 2008
Poruka
118
ja imam doma plastične koje smo uzeli dolje s 7340 i stavili gore nove
ovi su mali spucali dolje na uglovima
ak očeš mugu zaslikat
 
J

jokapz

Guest
Ajd ak ti nije problem... Koliko si platio nove blatobrane??
 
J

jokapz

Guest
Evo jedna iz uslužnog prevoza opet Torpedo u glavnoj ulogi..... ;)

 
J

jokapz

Guest
"stari traktorista" moj tata na djelu.... malo smoto rudo i gornju strancu i morali smo ispustit vodu iz cisterni...

 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Kaj se zapravo dogodilo i kako????

Jel to ona prikolica što si je nedavno gneralno sredio :?:
 

Najnoviji postovi

Na vrh