• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Joka_PŽ ZEKAN

J

jokapz

Guest
napokon stigo mali ali pali...
SAME dorado F 90....
Sve pohvale Messisu na suradnji.....







 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
Opa, tvoj? Čestitam, znači kad budem u pž znam gdje bi mogao na aldomaš ;) ....
 
T

TOMO VINKOVIĆ

Guest
čestitam na kupnji,nek te služi dugo godina bez ikakvih kvarova :!: ;)
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
bome si se ti navozio. jucer oko 6 si prolazio kroz kutinu a kasnije i kroz moje seoce.. :)

lijep traktorcic. cestitam na kupnji ;)
 
B

Bobo

Guest
Fino, fino bome...

A vidim, i prikolica je pocela poprimati oblik ;)

Nek ti je sa srecom i nek dugo sluzi!
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Svaka čast joka, prelijep je, kad si mi pričao u gudovcu da nešto riješavate.....ipak se isplatilo, sretno i čestitam :!:
 
J

jokapz

Guest
eto hvala na željama kad god budete u pž naletite na piče da mi nezahrđa....

bome si se ti navozio. jucer oko 6 si prolazio kroz kutinu a kasnije i kroz moje seoce..

aha znači vidio si mi?? za 6,5 h sam stigo u pž uz malo stajanja i okretaja motora između 1400 i 1800...

@ Šanana

od početka 3 mjeseca riješavamo išao sam na onaj kredit HABOR-a i slavonske banke pa sam moro malo duže čekat al isplatilo se je da je tata posjedio od papira al ima farbe ofarbat čemo ga.... ;)
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
jokapz kaže:
aha znači vidio si mi?? za 6,5 h sam stigo u pž uz malo stajanja i okretaja motora između 1400 i 1800...

da,prestigao sam te iza petrokemije. jos sam razmisljao tko bi u okolici mogao kupovati vocara. a gdje si ti od okolice.. :roll:

bome je brz malac ako si se vozio samo do 1800. :)
cuj mene,malac,a jaci je od mog mf-a :lol:
 
J

jokapz

Guest
trebo sam stavit kapu i obuč majcu od foruma pa bi me možda prepozno...
da da malo dalja okolca pa ti si mi negdje na pola puta odprilike.... u ponedeljak je tata zvao par kamionđija i firmi nikom nije bilo usput i onda smo se odlučili terat ga kući. Ak je moj otac mogo kombajn doterat iz austrije na svojim točkovima pa mog i ja traktor iz zagreba...

cuj mene,malac,a jaci je od mog mf-a

tak i ja danas parkiro zeku pokraj njega zeko mrcina naspram njega a ovaj 30 ks jači al kad mi treba taki traktor u dvorištu zbog vočnjaka i vinograda...
 

suljos

Član
Tu od
9 Tra 2007
Poruka
341
Gledam ovaj trator,stvarno je sladak,sin me pita,ajmo papi da si kupimo i mi ovakav,pitam ga pa sto ce nam,pa da se vozamo,vidis da je brz ide i auto cestom :scratch ,stvarno izgleda kao da si na AC.

Neka ti donesi mnogo radosti i mnogo satova bez popravki.
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
a i dobro ti je dosla ta voznja. sada imas tih 7h manje za razradu ;)

nego stvarno,kako to da su te pustili na autoput? :scratch
 

majstor

Član
Tu od
7 Velj 2009
Poruka
256
Želim ti puno sretnih sati a majstori nek komentiraju kako je to dobar traktor i nek odrađuju samo redovne servise,pozdrav i sretno.
 
G

GROF

Guest
čestitam na kupnji dobroga stroja!

...neka dobro i dugo služi., ma zato je napravljen - kupljen! ...NEK DA BOG! SRIĆE I ZDRAVLJA PRI DELU I VOŽNJI!!!

p.s. drago mi je čitat pohvale na račun firme; MESSIS! ., dobri su!, neka takovi budedu uvik!.-
 
J

jokapz

Guest
ono nije aupotpu već zaobilaznica oko zagreba jer traktor mi je bio na velesajmu a moro sam izač na sesveta pa na "stari" autoput pa sam išo zaobilaznicom....

Žao mi je što sam ga dotero što se nisam pridružio seljacima u zagrebu jer ako se nepopravi stanje u poljoprivredi malo je sreče če mi donjet novi traktor.... za sad sam prezadovoljan s njim mali je pravi zvrk

 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,187
jokapz kaže:
napokon stigo mali ali pali...
SAME dorado F 90....
Sve pohvale Messisu na suradnji.....

Aha, znači ja sam ga ipak prvi videl i razgovaral s novim gazdom :D
Da te podsjetim: razgovarali smo prije Kutine, preko puta crkve u Repušnici.
Pa kad već nudiš cugu, zakaj se nisi odmah sjetil? :lol:

Nema veze, samo nek si sretno došel doma i nek mališa dobro služi. BTW, koliko si goriva potrošil od ZG do doma?
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Čestitke na kupnji, ali pazi se kredita!!! Evo meni upravo došlo povećanje kamate sa 6,96 na 8,95%.
 
J

jokapz

Guest
Postao/la ZJ dana 11 lip 2009, 23:46
Aha, znači ja sam ga ipak prvi videl i razgovaral s novim gazdom :D
Da te podsjetim: razgovarali smo prije Kutine, preko puta crkve u Repušnici.
Pa kad već nudiš cugu, zakaj se nisi odmah sjetil? :lol:

Znao sam kad si reko da imaš Samu i po priči vidim da se u sve razumiješ došlo mi u glavu da nije to možda ZJ al opet nevolim čovjeka ispitivat osobne stvari al sad mi baš žao, da sam znao da si ti ošli bi na piče nikad nije problem... ;)
Mališan je sukno između 40 i 45l a vozio sam između 1400 i 1800 okretaja. Ja mislim da to nije puno.
Itekak me strah kredita al išli smo preko HABOR-a i hipo banke tak da mi je za sad kamata jako mala a mislim da se može sam nešta jako malo povečavat ...

Da nemislite da sad sam Sama radi i ostali drmaju punom parom....

 

Najnoviji postovi

Na vrh