• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Joka_PŽ ZEKAN

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,590
Joka, evo videi:
[youtube:1rsuyef1]xX-UYWRHot4[/youtube:1rsuyef1]
[youtube:1rsuyef1]_Kk34FkVfow[/youtube:1rsuyef1]
 
J

jokapz

Guest
aha mjenjam stupove u vinogradu. Prije 10 g smo stavili bagremove stupove rezane 12x12 i do sad je 50% pretrunlo pa sve moramo mjenjat. u mladi vinograd mečemo betonske a u stari ove drvene jer stari če se za jedno 10-tak god vadit.
 
J

jokapz

Guest
za prave majstore nema mraka... Neki dan mi rikno radio totalka pa majstori Tokarpž i Mirapž stavljaju novi...



 
J

jokapz

Guest
Jednoosovinka sjela do "jaja" grapali su i Zeko i Hiđo da ju izvuku mislio sam da čemo ju raskint. šteta nemam video a i slike nisu baš najbolje bila je žurba.... ;) ;)



 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
Kako skrećeš, jel ti ne zapne rudo prikolice za stope utovarivača?
 
B

Bobo

Guest
jd4755 kaže:
Kako skrećeš, jel ti ne zapne rudo prikolice za stope utovarivača?

Polako, pazljivo i u malim lukovima ;)
 
M

MIHA

Guest
jokapz kaže:
jedna umjetnička.....
Pripremaju za sadnju buča (bundeva)

u pozadini ja moje rodno selo hehe bas ona kuca između stupa i zetora sto se vidi
 
J

jokapz

Guest
Post Postao/la jd4755 dana 17 svi 2009, 10:00
Kako skrećeš, jel ti ne zapne rudo prikolice za stope utovarivača

a nesmiješ dokraja skrenit al to si sam ponesem tak utovarivač jako je teško gotovo nemoguče tak tovarit u prikolcu.... Al zanimljivo kad prolazim svi se okreču da vide kaki je to stroj..... ;) ;)
 
J

jokapz

Guest
Bliži se žetva pa treba malo i prikolce sredit.... Šmirglanje, temeljna pa u zelenu boju boja...... ;)



 
J

jokapz

Guest
Postao/la TX75 dana 02 lip 2009, 21:41
hoće i zekan pozelenit
kolika je nosivost pirkolice?

Znaš da sam več puno puta to razmišljo da zeku pozelenim... U Kutjevačkom kombinatu imaju one JD&zetore zelene boje i mog ti reć ljepo mu stoji al ipak crvena je brža kud mi je i ovak spor još ak uspori neznam moram još razmislit. :roll:
Prikolica je Viševca 6 t žita vozi

@Bobo

Jesam ti ja reko do žetve če bit gotova.... ;)
 

Najnoviji postovi

Na vrh